Rulle izdemolē pretinieču aizsardzību, Latvijas U-18 meiteņu izlase sagrauj Meksiku

Pateicoties Lindas Rulles pieciem gūtiem vārtiem, ar pārliecinošu panākumu meiteņu U-18 pasaules čempionātu otrās divīzijās A grupā uzsāka Mika Goluboviča vadītā Latvijas U-18 meiteņu izlase, kas turnīra ievadā ar 6:1 (2:1, 2:0, 2:0) sagrāva Meksikas vienaudzes.

Meksikānietes pirmās trešdaļas vidū atklāja mača rezultātu, bet Rulle, gūstot divus vārtus 50 sekunžu intervālā, jau pēc nepilnas pusotras minūtēs latvietes izvirzīja vadībā ar 2:1.

Otrā perioda ievadā Rulle noformēja sev Hat-trick un panāca Latvijas U-18 meiteņu izlasei jau divu vārtu pārsvaru (3:1), bet 33. minūtē viņa mazākumā pārspēja pretinieču vārtsardzi un vēl vairāk nostiprināja mūsējo pārsvaru – 4:1.

Pēdējās trešdaļas ievadā Rulle vēlreiz izcēlās mazākumā, gūstot savus piektos vārtus mačā, un panāca 5:1, bet pēc trīs ar pusi minūtēm Katrīna Ozola uzstādīja spēles gala rezultātu – 6:1.

Latvijas U-18 meiteņu izlases vārtus šajā mačā sargāja Jeļizaveta Stadņika, kura atvairīja 16 no 17 (94,12%) pretinieču izdarītajiem metieniem. Mūsu jaunās hokejistes atbildēja ar 24 metieniem.

Nākamo maču Latvijas U-18 meiteņu valstsvienība aizvadīs jau rītvakar, pulksten 22:00 tiekoties ar Lielbritānijas vienaudzēm. Turnīra turpinājumā mūsējās tiksies arī ar Nīderlandes, Austrālijas un Turcijas jaunajām hokejistēm.

Autors: Rainers Rogs Avots: IIHF