Prohorenkovs gūst divus vārtus NCAA, precīzs arī Gavars (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās koledžu sporta asociācijas (NCAA) hokeja līgas mačā Latvijas uzbrucēja Fēliksa Gavara pārstāvētā Sentlorensas universitātes “Skating Saints” ar rezultātu 4:5 (1:1, 2:2, 1:1, 0:1) papildlaikā piekāpās Prinstonas universitātes “Tigers”.

Gavars atzīmējās ar vārtu guvumu, kad, saņemot piespēli no aizvārtes, ieraidīja ripu cietoksnī.

Šosezon 21 gadu vecais Gavars 28 spēlēs sakrājis 18 (10+8) punktus.

Citā mačā Gļeba Prohorenkova Niagāras universitātes “Purple Eagles” ar 4:5 (0:0, 2:2, 2:2, 0:0, 0:1) papildlaikā atzina Amerikas starptautiskās universitātes “Yellow Jackets” pārākumu.

Prohorenkovs guva divus no četriem savas komandas vārtiem, abos gadījumos izceļoties no vārtu priekšas.

Šosezon Prohorenkovs 29 spēlēs guvis sešus vārtus un atdevis septiņas rezultatīvas piespēles.

Savukārt, brāļu Arvila un Edvarda Bergmaņu pārstāvētā Aļaskas-Fērbenksas universitātes “Nanooks” ar 2:4 (1:1, 0:2, 1:1) zaudēja Arizonas štata “Sun Devils”.

Arvils Bergmanis saņēma četras soda minūtes, taču viņa brālis Edvards maču izlaida.

Šosezon A. Bergmanis 26 spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis 16 rezultatīvas piespēles. E. Bergmanis vēl nevienā spēlē nav piedalījies.

Visbeidzot trīs Latvijas hokejistu – Raimonda VītoliņaRiharda Simanoviča un Bruno Brūvera – Maiami Ohaio universitātes “Redhawks” ar rezultātu 1:3 (0:1, 1:0, 0:2) piekāpās Senklaudas štata universitātes “Huskies”.

Brūveris sargāja “Redhawks” vārtus, tiekot galā ar 30 no 33 metieniem.

Brūveris 11 mačos atvairījis 87,3% metienu un ielaidis vidēji 3,70 ripas spēlē.

Simanovičs vienreiz meta pa vārtiem, bet Vītoliņš saņēma divas soda minūtes, veica vienu metienu un pabeidza maču ar negatīvu lietderību “-1”.

Šosezon Vītoliņš 20 spēlēs sakrājis 14 (5+9) punktus, taču Simanovičs 21 spēlē izcēlies ar četrām piespēlēm.