Dārziņš: Jaunatnes Olimpiādē tēmējam uz pašām virsotnēm

Latvijas U-16 trīs pret trīs hokeja izlases galvenais treneris Lauris Dārziņš sniedzis komentāru par gaidāmajām Ziemas Jaunatnes Olimpiskajām spēlēm, kā arī atklāja mērķi.

“Brauksim ar svinīgām sajūtām. Man personīgi šīs būs ceturtās Olimpiskās spēles. Iepriekšējās atceros ar ļoti labām emocijām. Tās ir paliekošas. Ceru, ka puišiem izdosies to izbaudīt pirmo reizi, bet es ceru, ka ne pēdējo. Esam patīkami satraukti doties iekarot Olimpiskās virsotnes

Tas ir salīdzinoši jauns sporta veids. Varētu grāmatu sarakstīt. Tas vēljoprojām ir hokejs. Šajā vecumā džekiem daudz kas jāturpina slīpēt. Mums ir savas iestrādes, ko mēs noteikti pielietosim 3 pret 3 specifikā,” saka Dārziņš.

Latvijas hokejistiem būs jāspēlē ar Dāniju, Poliju, Austriju, Taivānu, Kazahstānu, Lielbritāniju un Spāniju. Turnīra ietvaros katra komanda aizvadīs viena apļa turnīru, bet turpinājumā tiks izspēlēti pusfināli.

“Mūsu uzdevums ir virsotnes. Mēs maksimāli izdarīsim savu mājasdarbu, lai izšķirošos brīžos mēs nenobītos un būtu pārliecināti, ka varam sasniegt maksimāli labāko. Tēmējam uz pašām virsotnēm,” mērķi atklāj Dārziņš.

Jaunatnes Olimpiskās spēles no 19. janvāra līdz 1. februārim norisināsies Gangvonā, Dienvidkorejā.

Darbā ar U-16 trīs pret trīs izlasi Laurim Dārziņam asistēs bijušais Latvijas izlases uzbrucējs Jānis Sprukts.

Latvijas U-16 valstsvienība pirmo maču aizvadīs 20. janvārī, kad plkst. 06.30 tiksies ar Spāniju, dienu vēlāk plkst. 02.00 spēkosies ar Lielbritāniju, bet 10.30 pret Kazahstānu. 22. janvārī mūsu komandai paredzētas divas spēles – plkst. 03.30 pret Taivānu un plkst. 09.00 pret Austriju. Savukārt, 23. janvārī Latvija plkst. 02.00 cīnīsies ar Poliju un plkst. 09.00 ar Dāniju. Visas spēles minētas pēc Latvijas laika.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: LHF

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)