Ābols par U-20 pārbaudi: Četri ielaisti – tas ir par daudz

Latvijas U-20 hokeja izlases galvenais treneris Artis Ābols pēc zaudējuma pārbaudes spēlē Čehijai sacīja, ka trijos no četriem zaudētajiem vārtiem vainīgi ir paši hokejisti, liecina Latvijas Hokeja federācijas (LHF) veidotais video.

Hokejaziņas jau vēstīja, ka Latvijas U-20 hokeja izlase šodien Zviedrijas pilsētā Molndālā, gatavojoties 2024. gada U-20 pasaules čempionātam, pārbaudes spēlē ar rezultātu 3:4 (0:0, 2:4, 1:0) piekāpās Čehijas U-20 izlasei.

“Ir pozitīvas un arī negatīvas lietas. Šī spēle pierāda to, par ko jau runāju – ja ielaižam trīs vārtus, mēs vēl varam mēģināt aizķerties, bet šodien ielaidām četrus, un tas ir par daudz.

Man nepatika spēles sākums, jo iznācām uz ledus kā tipiski latvieši  – vai mēs varēsim, vai mēs drīkstēsim, kā būs un ko viņi darīs? Bet pēc tam labi turpinājām spēlēt. Otro trešdaļu zaudējām ar rezultātu 2:4, bet mēs radījām momentus. No četriem ielaistajiem vārtiem trīs mēs atdevām paši,” sacīja Ābols.

 

Nākamo pārbaudes spēles Latvijas jaunieši aizvadīs 21. decembrī pret Norvēģijas vienaudžiem.

Pasaules čempionāts Zviedrijas pilsētā Gēteborgā sāksies 26. decembrī. Latvijas valstvienība turnīru sāks 26. decembrī plkst. 20.30 pret mājiniekiem zviedriem.

 

 

Autors: Mārtiņš Lācis Avots: LHF

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)