Latvijas U-20 izlase pārbaudes spēlē piekāpjas Čehijas vienaudžiem

Latvijas U-20 hokeja izlase šodien Zviedrijas pilsētā Molndālā, gatavojoties 2024. gada U-20 pasaules čempionātam, pārbaudes spēlē ar rezultātu 3:4 (0:0, 2:4, 1:0) piekāpās Čehijas U-20 izlasei.

Mača rezultātu 22. minūtē atklāja Matiass Melovskis. Četras minūtes vēlāk Jakubs Hujers dubultoja Čehijas pārsvaru. Otrās trešdaļas vidū Latvijas kapteinis Dans Ločmelis eleganti vienus vārtus atguva, pēc kuriem čehi veica vārtsarga maiņu.

Nepilnu minūti vēlāk Dominiks Rīmons atgrieza čehiem divu vārtu pārsvaru. 14. minūtē Ondrejs Behers izcēlās spēlējot mazākumā, panākot 1:4. Nedaudz vairāk kā minūti vēlāk, Ēriks Mateiko atgrieza Latviju spēlē, samazinot rezultāta starpību.

Trešajā periodā vietu Latvijas vārtos ieņēma Linards Feldbergs. Minūti un 57 sekundes pēc trešā perioda sākuma Darels Uļjanskis samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, kas vēlāk arī kļuva par mača gala rezultātu.

Latvijas vārtus pirmās 40 minūtes sargāja Deivs Rolovs, tiekot galā ar 16 no 20 metieniem. Pēdējās 20 minūtes viņa vietu ieņēma Linards Feldbergs, atvairot visus septiņus metienus.

Nākamo pārbaudes spēles Latvijas jaunieši aizvadīs 21. decembrī pret Norvēģijas vienaudžiem.

Pasaules čempionāts Zviedrijas pilsētā Gēteborgā sāksies 26. decembrī. Latvijas valstvienība turnīru sāks 26. decembrī plkst. 20.30 pret mājiniekiem zviedriem.

Latvijas U-20 hokeja izlases pretinieki Pasaules čempionāta A apakšgrupā būs Kanāda, Zviedrija, Somija un Vācija. Četras labākās komandas iekļūs ceturtdaļfinālā, bet vienība, kas ierindosies piektajā vietā, spēlēs par palikšanu elitē. Šogad noteikumi paredz aizvadīt vienu spēli par izdzīvošanu.