Vītoliņš no treniņnometnes atskaita vienu aizsargu, vairāki spēlētāji netrenējas

Latvijas hokeja izlase turpina gatavošanos maijā gaidāmajam pasaules čempionātam, taču kopā ar valstsvienību šodien netrenējās vairāki hokejisti, novēroja portāls ”Sportacentrs.com”. Latvijas Hokeja federācija (LHF) paziņojusi, ka viens no viņiem ir atskaitīts no izlases treniņnometnes.

Šodien Latvijas izlases treniņā uz ledus neizgāja aizsargi Ņikita Mateiko un Jānis Jaks, kā arī uzbrucēji Renārs KrastenbergsAndris Džeriņš un Rihards Bukarts. Kļuvis zināms, ka Latvijas izlases galvenais treneris Harijs Vītoliņš ir atskaitījis Mateiko no valstsvienības treniņnometnes.

Tikmēr pārējie hokejisti treniņā nepiedalījās citu iemeslu dēļ. Krastenbergs un Džeriņš uz ledus neizgāja savainojumu dēļ, bet Jaks un Bukarts netrenējās kopā ar valstsvienību, jo ir apslimuši.

Hokejazinas.com” šodien jau vēstīja, ka Latvijas izlases treniņnometnei pievienojušies uzbrucēji Rodrigo Ābols un Ronalds Ķēniņš.

Valstsvienības šodienas treniņā uz ledus devās arī Optibet hokeja līgas (OHL) aizvadītās sezonas čempiones ”Zemgale/LLU” aizsargs Patriks Ozols, kurš veselības problēmu dēļ izlasei pievienojās vēlāk nekā pārējie Latvijas čempioni.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF

Komentāri (0)