Latvijas izlasei pievienojas divi uzbrukuma līderi

Latvijas hokeja izlasei, kas turpina gatavošanos maijā gaidāmajam pasaules čempionātam, šodien pievienojušies uzbrucēji Rodrigo Ābols un Ronalds Ķēniņš, savā Twitter kontā ziņo portāla ”Sportacentrs.com” žurnālists Ulvis Brože.

Hokejazinas.com” iepriekš jau vēstīja, ka sākotnēji bija plānots, ka Ķēniņš pievienosies Latvijas izlases treniņnometnei jau iepriekšējās nedēļas vidū, taču viņš neuzsāka treniņus ar valstsvienību, jo bija apslimis.

Šodien Ķēniņš ir uzsācis gatavošanos pasaules čempionātam. Tāpat valstsvienībai pievienojies arī centra uzbrucējs Rodrigo Ābols. Abi uzbrucēji pēdējos gados ir bijuši vieni no Latvijas izlases uzbrukuma līderiem. Turklāt viņi parasti ir spēlējuši vienā maiņā.

Ķēniņš aizvadītajā sezonā pārstāvēja Šveices Nacionālās hokeja līgas (NL) klubu ”Lausanne”, kura sastāvā 43 regulārās sezonas spēlēs guva septiņus vārtus un atdeva 13 rezultatīvas piespēles. Tikmēr astoņos izslēgšanas mačos viņš izcēlās ar trim (1+2) rezultativitātes punktiem.

Savukārt Ābols šo sezonu aizvadīja Zviedrijas hokeja līgas (SHL) kluba ”Orebro” rindās, kura sastāvā 47 regulārā čempionāta spēlēs guva 14 vārtus un atdeva 20 rezultatīvas piespēles. Tikmēr astoņos izslēgšanas mačos Latvijas izlases centra uzbrucējs nopelnīja desmit (7+3) punktus.

Autors: Rainers Rogs Avots: Twitter

Komentāri (0)