Vītoliņš atklāj, ka pēc spēlēm ar Somiju traumas guvuši seši hokejisti

Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Harijs Vītoliņš sniedzis komentāru par aizvadīto otro pārbaudes spēli pret Somijas valstsvienību (2:3)

Iepriekš ziņojām, ka pēc pirmā mača divi Latvijas hokejisti guva traumas, taču vēlāk vēl diviem spēlētājiem tika konstatēti vēl diviem spēlētājiem. Pēc otrā mača saraksts sasniedzis sešus spēlētājus.

“Bija laba pašatdeve, puiši sevi nesaudzēja, taču beigās sākās haoss. Viss ir labojams. Divās spēlēs esam zaudējuši sešus spēlētājus. Andersonam tā ir hroniska trauma, Marenim arī, Krastenbergs neveiksmīgi izmežģīja. Hokejs ir traumatisks sporta veids. Gribam pašatdevi, un reizēm plīst. Līdz spēlēm pret Šveici ir lielāka pauze, lai atkoptos,” par izlases lazareti atklāts Vītoliņš.

“Vakar no 0:2 mācējām atspēlēties, šodien nemācējām noturēt 2:0. Jāmācās noturēt. Pretenzijas būtu pret puišiem, ja mēs spēlētu pasīvi. Mēs sākām pazaudēt savus pretspēlētājus un viņi to izmantoja. Es nevaru pārmest, ka būtu izvairījušies no spēka spēles, puiši atdevās.

Mums jāuzlabo individuālās īpašības – kā pareizi pieiet pretiniekam, kā iziet no divcīņām. Taktiski man šķiet, ka pret somiem spēlējām labi. Pietrūka aukstasinības,” saka Vītoliņš.

Nākamās pārbaudes spēles Latvijai paredzētas 26. un 27. aprīlī, kad viesosies Šveicē pie vietējās valstsvienības.

PČ 2024 aktualitātes

Pasaules čempionāta jaunumi

Latvijas izlases jaunumi

Turnīra tabula

Spēļu kalendārs

Latvijas izlases intervijas

Latvijas izlases kandidātu saraksts

Autors: Rems Ratņikovs

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)