Eglem divi vārti, Latvija izlaiž pārsvaru un 5 minūšu laikā zaudē spēli (VIDEO)

Latvijas hokeja izlase šovakar “Arēnā Rīga” otrajā pārbaudes spēlē ar rezultātu 2:3 (1:0, 1:0, 0:3) piekāpās Somijas valstsvienībai.

Šī kļuva par abu komandu otro savstarpējo spēli divās dienās. Vakardien pārāka bija Somija.

Mača ievadā Fēlikss Gavars atstāja Latviju mazākumā, kuru veiksmīgi izdevās noturēt. Trīs minūtes līdz 1. perioda beigām Somija tika sodīta par skaitliskā sastāva pārkāpumu. To latvieši veiksmīgi realizēja – Ralfs Freibergs izpildīja metienu, kuru no vārtu priekšas pielaboja Haralds Egle.

Somija otrajā periodā nopelnīja vairākus noraidījumus. 15. minūtē Latvija sodīja, kad Egle, pielabojot Roberta Bukarta piespēli, guva savus otros vārtus spēlē – 2:0. Priekšpēdējā trešdaļas minūtē Patriks Ozols saķērās ar Somijas kapteini Hannes Bjorninenu, abiem saņemot pa divām soda minūtēm.

Trešajā periodā Somija sāka dominēt. Somijas aizsargs Olivers Kaski piecu minūšu laikā izcēlās ar trīs vārtu guvumiem – no sākuma pārspēja Vītolu ar precīzu šāvienu pēc iemetiena, pēc tam nomānīja aizsargu un ieraidīja ripu tālajā stūrī, bet trešos vārtus guva iemetot Vītolam virs pleca.

Latvijas vārtus sargāja Ēriks Vītols, atvairot 30 no 33 metieniem. Somijas vārtu drošība tika uzticēta Markusam Rūsu, kurš tika galā ar 16 no 18 metieniem.

Par Latvijas labāko spēlētāju tika atzīts Roberts Bukarts.

Nākamās pārbaudes spēles Latvija aizvadīs 26. un 27. aprīlī, kad Šveices pilsētās Klotenē un Lozannā spēkosies pret vietējo Šveices izlasi.