Šovakar vēl viens duelis ar somiem; izlasei pievienosies divi aizsargi

Renārs Krastenbergs un Konsta Helenius, Hokejazinas.com
Renāram Krastenbergam pēc divcīņas ar Konstu Heleniusu spēle noslēdzās 2. trešdaļā | FOTO: LHF

Latvijas hokeja izlase, gatavojoties pasaules čempionātam, šovakar “Arēnā Rīga” aizvadīs otro no divām pārbaudes spēlēm ar Somijas valstsvienību. Mača sākums pulksten 19.30, un to tiešraidē translēs TV 6.

Trešdien abu izlašu pirmajā pārbaudes spēlē uzvaru ar rezultātu 3:2 izcīnīja Somijas valstsvienība. Latvijas valstsvienība pirmajā periodā nonāca iedzinējos ar 0:2, bet mača laikā spēja atspēlēties. Otrajā trešdaļā ar vārtu guvumu atzīmējās Šveicē spēlējošais uzbrucējs Oskars Lapinskis, savukārt trešajā periodā izlīdzinājumu panāca aizsargs Roberts Kaļķis, kurš pārstāv Francijas klubu Marseļas “Spartiates”.

Pēc vakardienas mača Latvijas izlases galvenais treneris Harijs Vītoliņš paslavēja puišus par cīņassparu, tiesa gan, tas nesis arī nepatīkamus mirkļus. Savainojumā iedzīvojās uzbrucēji Rihards Marenis un Renārs Krastenbergs. Marenis traumējis ceļgalu, savukārt Krastenbergs – potīti.

“Nemāku teikt, vai rīt viņi spēlēs. Puiši parādīja, ka varam cīnīties. Domāju, ka Ēriks Vītols būs rīt vārtos. Bija nepieciešams laiks, lai iespēlētos. Sākām zaudēt ripas un sekoja pretuzbrukumi no somiem. Otrajā periodā izpildījām spēles uzdevumu. Atspēlējāmies no 0:2,” pēc mača atzina galvenais treneris.

Vītoliņš arī atklāja, ka rezervē ir divi uzbrucēji – Jānis Vizbelis un Rihards Melnalksnis, kuri šovakar dosies laukumā. Tāpat laukumā, visticamāk, ieraudzīsim arī aizsargu Patriku Ozolu.

Tikmēr, atbildot uz jautājumu par nākamajiem hokejistiem, kuri papildinās izlases treniņnometni, Vītoliņš sacīja, ka svētdien pievienosies aizsargi Jānis Jaks un Kristaps Zīle, savukārt no jauniem uzbrucējiem šonedēļ neviens neesot plānojis iesaistīties treniņprocesā.