Vītoliņš: Apetīte rodas ēdot

Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Harijs Vītoliņš intervijā pēc uzvaras pār Zviedriju ar rezultātu 3:1, kas pirmo reizi turnīra vēsturē nodrošināja Latvijai vietu pusfinālā, dalījās ar komentāriem par spēli.

“Izdarījām mazu brīnumu, kurš paliks vēsturē. Redzam, ka puiši iztur spiedienu un spēka spēli. Gaidījām šādu spēli no zviedriem. Vienmēr kaut kas notiek pirmo reizi,” pēc vēsturiskā panākuma teica Vītoliņš.

“Šī būs gara, bet patīkama nakts. Zinām, ka pretī nāks stipra izlase. Ja būs kvalitāte, varam parādīt labu spēli. Jūtu fanu enerģiju. Mūsu komanda ir ar lielo burtu. Laiks ir mainīties un čaļiem saprast, ka viņi nav ieradušies klubā, bet izlasē. Apetīte rodas ēdot,” par turpmāko cīņu sprieda Latvijas izlases galvenais treneris.

Latvijas valstsvienība pasaules hokeja čempionāta pusfinālā iekļuvusi pirmo reizi. Iepriekš augstākais sasniegums bija septītā vieta, kas pirmo reizi tika iegūta 1997. gada pasaules čempionātā.

Jau sestdien mūsu hokejisti plkst. 14:20 uzsāks cīņu par finālu pret Kanādas izlasi. Turnīra ievadā Latvijas izlase piekāpās kanādiešiem ar rezultātu 0:6.

2023. gada Pasaules hokeja čempionāta apakšgrupu turnīrs Tamperes “Nokia Arena” un “Arēna Rīga” norisināsies no 12. maija līdz 23. maijam. Rīga uzņems arī divas ceturtdaļfināla spēles 25. maijā, bet divi ceturtdaļfināli, pusfināli un finālspēle norisināsies Tamperē.

Latvijai un Somijai čempionāta rīkošanas tiesības tika piešķirtas pēc Krievijas uzsāktās karadarbības Ukrainā. Pirms tam 2023. gada čempionāts tika plānots Sanktpēterburgā. Latvijā un Somijā plānotais turnīrs norisināsies no 12. maija līdz 28. maijam.

 

PČ aktualitātes

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: Hokejazinas.com

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)