Vilkoits: Vārtsargu plāns ir visam čempionātam

Latvijas hokeja izlases trenera asistents Raimonds Vilkoits sarunā ar žurnālistiem izteica komentāru pirms 2024. gada pasaules hokeja čempionāta spēles pret Kazahstānas valstsvienību.

“Kazahstāna kļuvusi spēcīgāka, ja salīdzina ar 2023. gadu. Šodien būs “purvs”. Kazahi tagad spēlē līdzīgāku hokeju kā Francija vai Slovākija. Būs jāmet ripa dziļumā un jānesās virsū. Uzbrukumā viņi cenšās daudz mest no aizvārtes, mums no tā jāuzmanās. Viņi spēlē KHL hokeju,” saka Vilkoits.

Pirmās divas spēles Latvijas vārtus sargāja Elvis Merzļikins, bet šodien vārtu drošība uzticēta Kristeram Gudļevskim. Vilkoits atklāja, ka vārtsargu plāns ir skaidrs visām spēlēm, taču neatklāja, kurš spēlēs rītdien.

“Gudļevskis jau Rīgā zināja, ka spēlēs pret Kazahstānu. Abi vārtsargi jūtās labāk, ja viņiem nav spiediens. Ja visi draugi un radi sūtīs īsziņas, novēlot veiksmi, tad sāksies stress. Plāns mums ir zināms, mēs pie tā pieturamies. Arī, ja zaudēsim kādu spēli, izmaiņas plānā neveiksim,” atklāj treneris.

Svētdienas spēlē pret Franciju Jānim Jakam pretspēlētājs trāpīja ar elkoni galvas un kakla apgabalā, saņemot noraidījumu līdz spēles beigām. Vilkoits izteicās, ka nopietnu seku Jakam nebija, ko arī parāda viņa iekļaušana pieteikumā šodienas spēlei.

Ar četriem punktiem divās spēlēs Latvijas valstsvienība šobrīd ieņem trešo vietu B apakšgrupā.

PČ 2024 aktualitātes

Pasaules čempionāta jaunumi

Latvijas izlases jaunumi

Turnīra tabula

Spēļu kalendārs

Latvijas izlases intervijas

Latvijas izlases sastāvs

Autors: Rems Ratņikovs

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)