SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Rodrigo Ābols: Komanda uz ledus, komanda tribīnēs, komanda valstī

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Rodrigo Ābols intervijā pēc uzvaras pār Zviedriju ar rezultātu 3:1, kas pirmo reizi turnīra vēsturē nodrošināja Latvijai vietu pusfinālā, dalījās ar komentāriem par spēli.

“Es neko gudru laikam arī nevarēšu pateikt. Ķērām momentu. Trūkst vārdu. Komanda uz ledus, komanda tribīnēs, komanda valstī, kopā mēs esam stiprākie un to parādījām arī šodien. Vienalga, cik meistarīgi, cik labi, bet ja nav komandas un dvēseles, tad nevar vinnēt. Mums tā ir un mēs ejam tālāk,” sprieda hokejists.

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!

“Kristapa Zīles mammai laikam ir visgrūtāk. Viņš ziedo savu ķermeni katru spēli, cepuri nost, bet šodien to darīja visi. Ja mēs kaut kādā veidā varam iedvesmot cilvēkus būt labākiem, esam tikai priecīgi,” uzskatīja Ābols.

Ābols šajā turnīrā astoņās spēlēs izcēlies ar pieciem vārtu guvumiem un divām rezultatīvām piespēlēm.

Latvijas valstsvienība pasaules hokeja čempionāta pusfinālā iekļuvusi pirmo reizi. Iepriekš augstākais sasniegums bija septītā vieta, kas pirmo reizi tika iegūta 1997. gada pasaules čempionātā.

Jau sestdien mūsu hokejisti plkst. 14:20 uzsāks cīņu par finālu pret Kanādas izlasi. Turnīra ievadā Latvijas izlase piekāpās kanādiešiem ar rezultātu 0:6.

2023. gada Pasaules hokeja čempionāta apakšgrupu turnīrs Tamperes “Nokia Arena” un “Arēna Rīga” norisināsies no 12. maija līdz 23. maijam. Rīga uzņems arī divas ceturtdaļfināla spēles 25. maijā, bet divi ceturtdaļfināli, pusfināli un finālspēle norisināsies Tamperē.

Latvijai un Somijai čempionāta rīkošanas tiesības tika piešķirtas pēc Krievijas uzsāktās karadarbības Ukrainā. Pirms tam 2023. gada čempionāts tika plānots Sanktpēterburgā. Latvijā un Somijā plānotais turnīrs norisināsies no 12. maija līdz 28. maijam.

 

PČ aktualitātes

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: Sporta Studija

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)