Masaļskis: Manuprāt, viena liela problēma ir tā, ka Latvijas izlasei OS nebūs mūsu labākā vārtsarga

Latvijas izlases bijušais vārtsargs un kādreizējais Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas ”Dinamo” vārtsargs un vārtsargu treneris Edgars Masaļskis LTV1 raidījuma ”Sporta Studija” podkāstā pauda viedokli, ka, viņaprāt, viena liela problēma Latvijas izlasei Pekinas olimpiskajās spēlēs būs tā, ka tajās nevarēs piedalīties valstsvienības vairāku iepriekšējo turnīru pamatvārtsargs Elvis Merzļikins.

”Man liekas, ka Latvijai tas nenāk par labu, ka nav NHL hokejistu, jo jebkurā gadījumā citām komandām būs ļoti labi sastāvi,” teica Masaļskis. ”Mēs esam stipri, tad, kad mums ir pilnībā visi. Ja mums nav visi, tad, man liekas, tas mums arī nepalīdzēs pret to, ka citiem nav visi. Tie paši somi, zviedri, slovāki – viņi jau tāpat būs ar ļoti solīdām komandām. Nerunājot par krieviem, amerikāņiem, kanādiešiem un tā tālāk.”

”Šveiciešiem un vāciešiem tā ir priekšrocība, jo viņi tāpat savas komandas būvē pārsvarā no vietējiem čempionātiem. Mums savukārt ir tā, ka mēs nespēlējam visi vienā vietā. Mums ir Rīgas ”Dinamo”, kur ir daudz spēlētāju, bet bez ”Dinamo” ir ļoti daudzi hokejisti, kas spēlē citās līgās un citos hokeja līmeņos,” atzina ilggadējais Latvijas valstsvienības vārtsargs.

Masaļskis arī norādīja, ka viņaprāt, Latvijas izlase olimpiskajās spēlēs ļoti izjutīs NHL spēlētāju trūkumu. ”Tas, ka mums nebūs mūsu labākais vārtsargs, manuprāt, ir viena liela problēma. Tāpat centra uzbrucēju trūkums šeit, Eiropā. Latvijai tas ir ļoti būtisks. Tad, ja neatbrauc divi centra uzbrucēji no NHL, tā ir ļoti liela problēma.”

Autors: Rainers Rogs Avots: Sporta Studija

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)