LHF izlase draudzības spēlē sagrauj Saeimas komandu

Šodien “Arēnā Rīga” Latvijas Hokeja federācijas (LHF) izlase draudzības spēlē ar rezultātu 11:2 sagrāva Saeimas hokeja komandu.

Uzvara tika novēlēta kā ceļamaize Latvijas izlasei gaidāmajā pasaules čempionātā hokejā Ostravā, Čehijā.

Draudzības spēli atklāja Saeimas priekšsēdētāja Daiga Mieriņa un Latvijas Hokeja federācijas prezidents Aigars Kalvītis.

Par vērtīgāko spēlētāju mačā atzīts – Latvijas hokeja leģenda Helmuts Balderis, labāko vārtsargu – Toms Broks, labāko aizsargu – Atis Švinka, labāko uzbrucēju – Patriks Švinka, rezultatīvāko spēlētāju – Lauris Dārziņš, savukārt atraktīvāko spēlētāju – Lauris Lizbovskis.

Saeimas komandas rindās laukumā devās deputāti Lauris Lizbovskis, Ričards Šlesers un Atis Švinka, kā arī bijušie Saeimas deputāti Gaidis Bērziņš un Imants Parādnieks. Komandas cīņas sparu stiprināja Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijas priekšsēdētājs Dāvis Mārtiņš Daugavietis, kā arī komandas treneris Andris Kulbergs. Spēlētāju rindās bija arī Saeimas darbinieki, kā arī deputātu un darbinieku ģimenes locekļi.

Savukārt Latvijas Hokeja federācijas komandu pārstāvēja bijušie valstsvienības hokejisti, treneri, federācijas darbinieki, kā arī hokeja organizatori un entuziasti – Ģirts Ankipāns, Artis Ābols, Helmuts Balderis, Andris Bartkevičs, Toms Broks, Ralfs Bukarts, Lauris Dārziņš, Edgars Gaross, Kristofers Jaks, Edvīns Lapinskis, Ēriks Miļuns, Roberts Pļāvējs, Krišjānis Rēdlihs, Agris Saviels, Viktors Smirnovs un Raimonds Vilkoits. Komandas kapteinis bija H.Balderis, bet viņam asistēja L.Dārziņš un R.Bukarts.

Šāda spēle tika aizvadīta arī 2023. gadā, pārākai esot LHF komandai.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: LHF

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)