Dārziņš uguņo, LHF un bijušo Latvijas izlases spēlētāju komanda sagrauj Saeimas komandu (VIDEO)

Latvijas Hokeja federācijas (LHF) un bijušo Latvijas izlases spēlētāju komanda šodien “Arēnā Rīga” draudzības spēlē ar 14:6 (4:2, 8:0, 2:4) sagrāva Saeimas hokeja komandu. Uzvarētāju sastāvā uguņoja bijušais Latvijas izlases kapteinis Lauris Dārziņš, kurš izcēlās ar četriem gūtiem vārtiem jeb pokeru.

Draudzības spēli atklāja Saeimas priekšsēdētājs Edvards Smiltēns un Latvijas Hokeja federācijas prezidents Aigars Kalvītis.

Abas komandas aizvadīja trīs periodus pa 15 minūtēm. Pēc spēles tika izpildīti arī pēcspēles metieni. Tāpat spēlētāji demonstrēja savas prasmes un meistarību arī veiklības un ātruma stafetēs.

Spēles vērtīgākais spēlētājs – Lauris Dārziņš (Latvijas Hokeja federācija), labākais vārtsargs – Uldis Čalpa(Saeima), labākais aizsargs – Hārdijs Parādnieks (Saeima), labākais uzbrucējs – Patriks Matīss Švinka (Saeima),rezultatīvākais spēlētājs – Artis Ābols (Latvijas Hokeja federācija), savukārt atraktīvākais spēlētājs – Ralfs Bukarts(Latvijas Hokeja federācija).

Saeimas komandas rindās laukumā devās deputāti Kaspars Briškens, Atis Deksnis, Jānis Grasbergs, Arnolds Jātnieksun Lauris Lizbovskis, kā arī bijušie Saeimas deputāti Gaidis Bērziņš un komandas kapteinis Imants Parādnieks. Komandas cīņas sparu stiprināja Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijas priekšsēdētājs Dāvis Mārtiņš Daugavietis. Spēlētāju rindās bija arī Saeimas darbinieki, kā arī deputātu un darbiniekuģimenes locekļi.

Savukārt Latvijas Hokeja federācijas un bijušo izlases spēlētāju komandu pārstāvēja komandas kapteinis Lauris Dārziņš, Artis Ābols, Agris Saviels, Jānis Straupe, Rūdolfs Kalvītis, Ēriks Miļuns, Roberts Pļāvējs, Ralfs Bukarts, Toms Broks un vēl citi federācijas pārstāvji.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF