Latvijas izlase nākamnedēļ aizvadīs divas spēles pret Ukrainu

Ukrainas hokeja federācija paziņojusi, ka nākamnedēļ 15. un 17. aprīlī Ukrainas hokeja izlase Daugavas ledus hallē aizvadīs pārbaudes spēles pret Latvijas valstsvienību.

Ukraiņi 9. aprīlī Kauņā sāka treniņnometni, gatavojoties 1B divīzijas pasaules čempionātam.

Turnīrs norisināsies Lietuvas galvaspilsētā Viļņā no 27. aprīļa līdz 3. maijam un tajā piedalīsies ne tikai Ukrainas, bet arī Lietuvas, Ķīnas, Igaunijas, Nīderlandes un Spānijas valstsvienības.

Galvenā trenera Dmitro Krističa rīcībā šobrīd ir 30 spēlētāji – trīs vārtsargi, 11 aizsargi un 16 uzbrucēji. Jāpiemin, ka valstsvienībā nav iekļauts neviens no 18 Optibet hokeja līgā (OHL) spēlējošajiem ukraiņiem.

Pagaidām gan nav zināms, kādā sastāvā Latvijas puse aizvadīs šīs divas cīņas. Šādas pārbaudes spēles tika aizvadītas arī pagājušogad un tajās piedalījās Latvijas klubu izlase, kas lielākoties tika komplektēta no OHL komandu spēlētājiem.

Pēc šīm divām spēlēm Latvijas izlase 26. un 27. aprīlī viesos krustos nūjas ar Šveices valstsvienību, taču sagatavošanās posmu pirms pasaules čempionāta mūsu hokejisti noslēgs 3. un 4. maijā “Arēna Rīga” pret Norvēģijas komandu.

2024. gada pasaules hokeja čempionāts norisināsies Čehijas pilsētās Prāgā un Ostravā no 10. līdz 26. maijam.

Mūsu hokejisti šo turnīru aizvadīs B grupā Ostravā un spēkosies ar Polijas, Francijas, Kazahstānas, Vācijas, Zviedrijas, Slovākijas un ASV valstsvienībām.

Pagājušā gada čempionātu Latvijas izlase noslēdza trešajā vietā, pirmo reizi vēsturē izcīnot medaļu pasaules hokeja čempionātā.

 

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: Ukrainas hokeja federācija

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)