Latvijas izlase aizvadīs pirmo no divām pārbaudes spēlēm pret Šveices valstsvienību

Turpinot gatavošanos maijā gaidāmajam pasaules čempionātam Somijā, Latvijas izlase viesos šovakar aizvadīs pirmo no divām paredzētajām pārbaudes spēlēm pret Šveices valstsvienību. Mača sākums paredzēts pulksten 18:45. To tiešraidē translēs LTV7 kanāls.

Latvijas izlase iepriekšējā nedēļā, tiekoties ar Francijas hokejistiem, aizvadīja pirmās divas oficiālās spēles pirms gaidāmā pasaules čempionāta. Pirmajā mačā Harija Vītoliņa vadītā komanda piedzīvoja zaudējumu ar 1:2, bet nākamajā mačā mūsu hokejisti revanšējās pretiniekiem un uzvarēja ar 3:2.

Uz pārbaudes spēlēm pret Šveici Latvijas izlase devās bez galvenā trenera Harija Vītoliņa, jo viņš ir apslimis. Vītoliņu viņa prombūtnes laikā centīsies aizstāt viņa asistenti Artis Ābols un Viktors Ignatjevs. Ābols atbildēs par uzbrucējiem, bet Ignatjevs – par aizsargiem.

Latvijas valstsvienība uz pārbaudes mačiem Šveicē devās 26 spēlētāju sastāvā. Viņu vidū bija arī vairāki izlases līderi, kuri nespēlēja iepriekšējos mačos pret Franciju – Rodrigo Ābols, Ronalds Ķēniņš un Miks Indrašis.

Tikmēr Rīgā palika aizsargi Artūrs Andžāns, Kristaps Zīle un Kristaps Sotnieks, kā arī uzbrucēji Patriks Zabusovs, Oskars Lapinskis, Raimonds Vītoliņš, Klāvs Veinbergs un Toms Andersons.

Latvijas izlases šīs dienas pretiniece Šveice, gatavojoties pasaules čempionātam, jau ir aizvadījusi četras pārbaudes spēles. Šveices valstsvienība pirmajos divos mačos ar attiecīgi 4:2 un 4:1 pārspēja Francijas hokejistus, bet nākamajās divās spēlēs dalīja uzvaras uz pusēm ar Vācijas izlasi (2:4 un 6:1).

Mūsu hokejistiem pret Šveices valstsvienību paredzētas divas pārbaudes spēles. Abas izlases savā starpā tiksies arī rītdien. Rītdienas mačs sāksies nedaudz agrāk nekā šodien – pulksten 16:30. Arī to tiešraidē translēs LTV7.

Latvijas izlases sastāvs 30 aprīļa. un 1. maija mačiem pret Šveici:

Vārtsargi: Gustavs Dāvis Grigals (Aļaskas Fērbenksas Universitāte, NCAA), Ēriks Vītols (“Zemgale”/LLU), Patriks Bērziņš (“Liepāja”);

Aizsargi: Jānis Jaks (“Soči”, KHL), Kārlis Čukste (Lahti “Pelicans”, Somija), Roberts Mamčics (“Linkoping”, Zviedrija), Arvils Bergmanis (Aļaskas Fērbenksas Universitāte, NCAA), Ernests Ošenieks (“Kiekko-Vantaa”, Somija), Artūrs Kulda (Krēfeldes “Pinguine”, Vācija), Nauris Sējējs (“Chaux-de-Fonds”, Šveice), Sandis Smons (Ženēvas “Servette”, Šveice), Patriks Ozols (“Zemgale”/LLU);

Uzbrucēji: Mārtiņš Dzierkals (Plzeņas “Škoda”, Čehija), Rihards Bukarts (Vladivostokas “Admiral”, KHL), Roberts Bukarts (Vītkovices “Ridera”, Čehija), Andris Džeriņš (Lincas “Black Hawks”, Austrija), Rihards Marenis (Nēšepingas “Vita Hasten”, Zviedrija), Deniss Smirnovs (Ženēvas “Servette”, Šveice), Daniels Bērziņš (Jiviskeles JYP, Somija), Ronalds Ķēniņš (“Lausanne”, Šveice), Miks Indrašis (“Biel-Bienne”, Šveice), Oskars Batņa (Mikeli “Jukurit”, Somija), Renārs Krastenbergs (Villahas VSV, Austrija), Edgars Kulda (“Zemgale”/LLU), Rodrigo Ābols (“Orebro”, Zviedrija), Nikolajs Jeļisejevs (Ērnšeldsvīkas “MoDo”, Zviedrija).

Autors: Rainers Rogs Avots: hokejazinas.com

Komentāri (0)