Latvija revanšējas un sešās minūtēs nodrošina uzvaru pret Lielbritāniju (VIDEO)

Latvijas hokeja izlase, turpinot gatavošanos 2023. gada pasaules čempionātam, šovakar pārbaudes spēles ietvaros viesojās Koventrijā pie Lielbritānijas hokejistiem. Ar rezultātu 6:3 (0:0, 3:3, 3:0) uzvaru izcīnīja Latvija.

Šī bija komandu otrā spēle divās dienās. Vakar pārāka bija Lielbritānija.

Mača rezultāts tika atklāts vien 2. perioda otrajā minūtē, kad Olivers Beteridžs pārspēja Ēriku Vītolu. Piecas minūtes vēlāk Džonijs Kurans dubultoja britu pārsvaru. Pēc divām minūtēm Rihardam Bukartam izdevās vienus vārtus atgūt, ieraidot ripu no attāluma.

Tuvojoties trešdaļas beigām, 20 sekunžu laikā, komandas apmainījās ar vārtu guvumiem. No sākuma Lielbritānijas hokejists Šons Noriss panāca 1:3, bet pēc tam Oskars Batņa atgrieza viena vārta deficītu. Vien pēc 52 sekundēm, 13 sekundes līdz sirēnai par 2. perioda beigām, Tomam Andersonam izdevās panākt izlīdzinājumu.

Trešajā periodā Latvija pamodās un guva trīs bezatbildes vārtus. 13. minūtē Ronalds Ķēniņš izvirzīja Latviju vadībā. Pēc tam Mārtiņš Dzierkals un Miks Indrašis 40 sekunžu laikā katrs iemeta pa golam tukšos vārtos.

Latvijas izlase aizvadījusi četras pārbaudes spēles. Aprīļa sākumā Latvija pa reizei zaudēja (3:5) un uzvarēja (2:0) Polijas valstsvienību.

28. un 29. aprīlī Latvijas izlase “Arēna Rīga” cīnīsies ar Šveices komandu. Sagatavošanās posmu mūsu valstsvienība noslēgs 4.maijā ar spēli viesos pret Dānijas hokeja izlasi.

2023. gada Pasaules hokeja čempionāts norisināsies Tamperes “Deck Arena” un “Arēna Rīga” no 12. maija līdz 23. maijam. Latvija spēlēs vienā grupā ar Kanādu, Čehiju, Šveici, Slovākiju, Norvēģiju, Slovēniju un Kazahstānu.