Latvijas izlase pēdējā minūtē izlīdzina rezultātu, bet amizanti zaudē papildlaikā (VIDEO)

Latvijas hokeja izlase trešajā pārbaudes mačā pirms 2023. gada pasaules hokeja čempionāta ar rezultātu 2:3 (1:1, 0:0, 1:1, 0:1) viesos papildlaikā piekāpās Lielbritānijas valstsvienībai.

Jau pirmā perioda otrajā minūtē Lielbritānijas uzbrucējs Džošua Volers atklāja mača rezultātu, bet piektajā minūtē Renārs Krastenbergs vairākumā pirmais tika pie atlēkušās ripas un panāca neizšķirtu.

Kaspars Daugaviņš, šķietami, otrā perioda 15. minūtē izvirzīja vadībā mūsu izlasi, bet vārtu guvums netika ieskaitīts aizmugures dēļ.

Otrajā trešdaļā komandas tomēr vārtus neguva, bet trešā mača nogriežņa 14. minūtē Bens Leiks vairākumā pielaboja metienu no zilās līnijas un vēlreiz izvirzīja vadībā mājiniekus.

Vien 58 sekundes pirms pamatlaika noslēguma Latvijas izlase nomainīja Ivaru Punnenovu pret sesto laukuma spēlētāju un Miks Indrašis vārtu priekšā mainīja Jāņa Jaka metiena virzienu, izlīdzinot spēles rezultātu.

Papildlaikā Harijs Vītoliņš izvēlējās uz soliņa atstāt vārtsargu Punnenovu, spēlējot ar četriem laukuma spēlētājiem. Šī taktika gan nenostrādāja – pretinieki pārtvēra ripu un Līams Kirks ieraidīja to tukšos Latvijas izlases vārtos, izraujot uzvaru britiem.

Šis bija pirmais zaudējums Lielbritānijas izlasei kopš 1938. gada, kad Latvijas izlase pasaules čempionāta mačā piekāpās britiem ar rezultātu 1:5.

Nākamā spēle starp abām komandām jau rīt, plkst. 19:30 pēc Latvijas laika.