Latvija revanšējas un “sausā” apspēlē Poliju (VIDEO)

Turpinot gatavošanos 2023. gada pasaules čempionātam, Latvijas izlase aizvadīja otro pārbaudes spēli ar Polijas valstsvienību. Latvija izcīnīja uzvaru ar 2:0 (1:0, 0:0, 1:0).

Atgādinam, ka vakardien komandu pirmajā savstarpējā spēlē, uzvaru izcīnīja Polija ar 5:3.

Jau pašā pirmā perioda sākumā pret Latvijas spēlētāju tika pārkāpti noteikumi, dodot iespēju spēlēt vairākumā, taču latviešiem nemaz nesanāca nostāties pie Polijas vārtiem. Nedaudz vēlāk Latvija saņēma vēl vienu vairākumu – arī tas neveiksmīgs. 14. minūtē, spēlējot mazākumā, Mārtiņš Dzierkals spēja atklāt mača rezultātu.

Otrajā periodā Latvijas hokejisti sāka spēlēt aktīvāk, izveidojot vairākus momentus pie Polijas vārtiem, taču ripa ceļu vārtos tā arī neatrada. Latvijas rindās aktīvi spēlē Šveices komandas pārstāvošie Haralds Egle un Oskars Lapinskis. Pāris momentus izdevās izveidot arī poļiem, bet bez rezultāta izmaiņas.

Trešā perioda sākumā Dans Ločmelis izmantoja izdevību un ieraidīja ripu starp Polijas vārtsarga kājsargiem, panākot 2:0. Ločmelim šie vārti kļuva par pirmajiem pieaugušo izlasē.

Vēlāk Ločmelim bija iespējas gūt arī otros vārtus, taču neizdevās pārspēt poļu vārtsargu.

Latvijas vārtus sargāja “Zemgale/LLU” vārtsargs Ēriks Vītols, tiekot galā ar visiem 17 pretinieku metieniem. Savukārt, Polijas cietoksnis tika uzticēts Kamilam Levartovskim, atvairot 28 no 30 metieniem.

Nākamās pārbaudes spēles Latvija aizvadīs 22. un 23. aprīlī, kad viesosies pie Lielbritānijas valstsvienības.