Latvija nerealizē lielo vairākumu un zaudē Šveicei

Turpinot gatavošanos maijā gaidāmajam pasaules čempionātam Somijā, Latvijas izlase viesos šovakar piekāpās Šveices valstsvienībai ar 1:3 (0:0, 0:2, 1:1).

Šī bija komandu otrā savstarpējā spēle divās dienās. Arī vakar pārāka bija Šveice (2:5).

Vienīgos Latvijas vārtus guva aizsargs Nauris Sējējs, kuram šie bija pirmie vārti izlases rindās. Šveices izlasē divus vārtus guva Kelvins Tūrkaufs, taču vieni vārti Damjēna Riata kontā.

Pirmajā trešdaļā Latvijai bija iespēja trīsreiz spēlēt vairākumā, taču realizēt nevienu no iespējām neizdevās. Divas reizes Latvija arī palika mazākumā, veiksmīgi nosargājot vārtus neskartus.

Mača rezultāts tika atklāts 30. minūtē, kad precīzs bija Tūrkaufs. Divas minūtes vēlāk Santerī Alatola saņēma noraidījumu līdz spēles beigām, atstājot šveiciešus uz piecām minūtēm mazākumā, taču Latvija nespēja to izmantot. Otrā perioda 17. minūtē Riats dubultoja Šveices pārsvaru.

Trešā perioda 7. minūtē aizsargs Nauris Sējējs vienus vārtus atguva, gūstot savus pirmos vārtus izlases rindās. Divas minūtes līdz mača beigām Tūrkaufs ieraidīja ripu tukšos Latvijas vārtos.

Latvijas vārtus sargāja Gustavs Dāvis Grigals. Viņš tika galā ar 35 no 37 metieniem.

Nākamās divas pārbaudes spēles Latvijas izlase aizvadīs 8. un 9. maijā Rīgā pret Kazahstānas valstvienību.