Latvijas izlasei zaudējums pirmajā mačā Šveicē

Turpinot gatavošanos maijā gaidāmajam pasaules čempionātam Somijā, Latvijas izlase viesos šovakar piekāpās Šveices valstsvienībai ar 2:5 (0:3, 1:0, 1:2).

Šī bija komandu pirmā spēle no divām. Nākamais mačs tiks aizvadīts rītdien, 1. maijā.

Spēles pirmajās septiņās minūtēs šveicieši divreiz pārspēja Latvijas vārtsargu Ēriku Vītolu. 15. minūtē Kelvins Tūrkaufs panāca 3:0 par labu Šveicei. Otrās trešdaļas sākumā Latvija neizmantoja iespēju spēlējot formātā “5 pret 3”, taču piecas minūtes līdz trešdaļas beigām, Jānis Jaks ar spēcīgu metienu no zilās līnijas vairākumā pārspēja šveiciešu vārtsargu Sandro Āšlimanu.

Trešā perioda sākumā, Nikolajs Jeļisejevs saņēma lielisku piespēli no Riharda Mareņa, un no vārtu priekšas realizēja vairākumu, panākot 2:3. Taču Latvijai pēcāk sekoja trīs noraidījumi, vienu Šveicei realizējot. Mača pēdējā sekundē, Simons Ļekults ieraidīja ripu tukšos Latvijas vārtos.

Vītols tika galā ar 35 no 39 pretinieku metieniem.