Kulda piedalās Latvijas izlases treniņā, Ri. Bukarts uz ledus ķiverē ar aizsargrežģi

Latvijas izlase, gatavojoties rītdien gaidāmajam mačam pret Norvēģijas valstsvienību, šodien pilnā sastāvā aizvadījusi treniņu. Portāla ”Sportacentrs.com” žurnālists Ulvis Brože novērojis, ka treniņā piedalījies arī aizsargs Artūrs Kulda, bet uzbrucējs Rihards Bukarts esot bijis aizsargķiverē ar režģi.

Kulda savainojuma dēļ vakar nepiedalījās Latvijas izlases mačā pret pašreizējo olimpisko čempioni un turnīra mājinieci Somiju, kam mūsējie, mazākumā ielaižot vārtus pamatlaika izskaņā, dramatiskā mačā piekāpās ar 1:2.

Pēc spēles Latvijas valstsvienības galvenais treneris Harijs Vītoliņš gan norādīja, ka Kulda, visticamāk, spēlēs nākamajā mačā pret Norvēģiju. Šodien pieredzējušais aizsargs bija uz ledus Latvijas izlases treniņā.

Tāpat Latvijas valstsvienības treniņā piedalījās arī uzbrucējs Rihards Bukarts, kurš iepriekšējā mačā pret Somiju pamatlaika izskaņā cieta pie laukuma apmales. Uzbrucējs treniņu aizvadīja ķiverē ar aizsargrežģi.

Latvijas izlase rītdienas maču pret Norvēģijas hokejistiem aizvadīs pulksten 16:20. Lai saglabātu vēl reālas izredzes uz iekļūšanu ceturtdaļfinālā, mūsējiem rīt obligāti jāizcīna uzvaru. Zaudējuma gadījumā izredzes iekļūt ceturtdaļfinālā kļūs tikai teorētiskas.

Autors: Rainers Rogs Avots: Twitter

Komentāri (0)