Krastenbergs: Austriešiem ir laba komanda. Būs saspringta spēle

Latvijas izlases uzbrucējs Renārs Krastenbergs, kurš pēdējās divas sezonas ir pavadījis Austrijas klubā VSV ”Villach”, pirms šovakar gaidāmās mūsu valstsvienības spēles pret Austrijas hokejistiem sarunā ar portālu ”Sportacentrs.com” norādīja, ka pretiniekiem nav sliktu spēlētāju un gaidāmā saspringta spēle.

”Jāaizmirst. Gatavojamies nākamajai spēlei. Ir divi mači divās dienās, tāpēc nevari ilgi domāt par iepriekšējo cīņu,” Krastenbergs nevēlējās kavēties atmiņās par vakar piedzīvoto zaudējumu ar 1:5 pret Čehiju. ”Pēc sūdīgākas spēles būs lielāks niknums un lielāks azarts šodien.”

”Austrieši spēlē labi – nav tur sliktu spēlētāju. Viņiem ir laba komanda, un mums jābūt gataviem par 100%. Būs saspringta spēle,” savās pārdomās par gaidāmo maču dalījās Latvijas izlases uzbrucējs. ”Ziemeļamerikānisks hokejs – agresīvi, fiziski. Labi uzbrucēji, kuri var iemest golus no visām pozīcijām.”

Krastenbergs uzsvēra, ka mūsu hokejistiem jābūt gataviem jau no paša spēles sākuma. ”Jāspēlē agresīvi, jāiziet gataviem jau no pirmās minūtes. Jāspēlē hokejs. Nav daudz jāskatās, ko viņi rādīs. Mēs ģērbtuvēs visi ticam, ka esam labāka komanda, ka esam labāki spēlētāji.”

Latvijas izlase maču pret Austrijas valstsvienību aizvadīs šovakar pulksten 20:20. Lai saglabātu vēl vismaz teorētiskas izredzes iekļūt ceturtdaļfinālā, mūsējiem spēlē pret austriešiem obligāti jāizcīna uzvaru.

Autors: Rainers Rogs Avots: Sportacentrs.com