Latvijas izlase pirmajā periodā izgāž maču un kārtējo reizi zaudē Čehijai (VIDEO)

Latvijas hokeja izlase šovakar Pasaules hokeja čempionātā piedzīvoja trešo zaudējumu turnīrā, ar rezultātu 1:5 (0:5, 0:0, 1:0) piekāpjoties Čehijas valstsvienībai.

Pirmo periodu Latvijas izlase iesāka pavisam neveiksmīgi, vairākas reizes atļaujot čehiem veidot bīstamus momentus pie Elvja Merzļikina vārtiem. Mača rezultātu piektajā minūtē atklāja Čehijas izlases uzbrucējs Hineks Zohorna.

Nepilnu minūti pēc Zohornas vārtu guvuma vairākumā otro Čehijas precīzo metienu pēc lieliskas Dāvida Pastrņāka piespēles nopelnīja Romāns Červenka.

Septītajā minūtē Mihaels Spačeks izrāvās uz Latvijas valstsvienības vārtu priekšu un no neērtās nūjas puses iemeta ripu starp Merzļikina kājsargiem.

Pavisam neveiksmīgs moments Latvijas izlasei gadījās 17. minūtē, kad Kristaps Sotnieks ar roku ieraidīja ripu savos vārtos. Precīzs metiens ieskaitīts Tomāšam Hertlam.

Vien minūti pirms perioda beigām piekto naglu Latvijas zārkā iedzina Dāvids Pastrņāks, kurš pēc fenomenālas Dāvida Krejčī piespēles ievirzīja ripu Merzļikina vārtos.

Otro trešdaļu Latvijas valstsvienības vārtos iesāka Artūrs Šilovs un līdz mača beigām arī noturēja savu cietoksni neieņemtu. Periodu Latvijas komanda aizvadīja daudz labāk, neatļaujot tik daudz bīstamu momentu savā aizsardzības zonā, kā arī radot pirmās iespējas pie Karela Vejmelkas vārtiem.

Trešā mača nogriežņa pašā sākumā Artūrs Kulda vārtu priekšā pirmais atrada ripu pēc Riharda Bukarta uzmetiena uz vārtiem un vienīgo reizi mačā pārspēja Čehijas izlaes vārtsargu.

Latvijas izlase joprojām Pasaules čempionāta ietvaros nav uzvarējusi Čehiju. Nākamā spēle mūsu hokejistiem jau rītvakar, pulksten 20:20, kad nāksies krustot nūjas ar Austriju. Pēc šī zaudējuma izredzes iekļūt ceturtdaļfinālā kļuvušas minimālas, jo, visdrīzāk, nāksies uzvarēt visas trīs atlikušās spēles.