Freibergs: Čehijai uzvarot PČ, pierādās, ka Čehijas Ekstralīga šogad ir labākā līga Eiropā

Latvijas izlases aizsargs Ralfs Freibergs intervijā TV3 raidījumā ”900 sekundes” izteicis savas domas par Čehijas izlases triumfu 2024. gada pasaules čempionātā un komentējis Latvijas valstsvienības parādīto sniegumu turnīrā.

Hokejazinas.com” jau vēstīja, ka Čehijas izlase vakar finālā savu skatītāju klātbūtnē ar 2:0 pārspēja Šveices hokejistus un izcīnīja pirmo pasaules čempionāta zeltu kopš 2010. gada.

”Protams, ka man tas ir svarīgi. Šo čempionātu uzvarot Čehijai, kuras sastāvā ir vismaz desmit spēlētāji no Čehijas Ekstralīgas, pierādās, ka Čehijas līga šogad ir labākā līga Eiropā,” teica Freibergs, kurš Čehijā pavadījis iepriekšējās divas sezonas. Aizsargs arī nākamajā sezonā turpinās spēlēt Čehijas Ekstralīgā. ”Vispār liels prieks par čehiem, jo man tur ir daudz pazīstamu spēlētāju. Play-off kārtās es biju par Čehiju. Atbalstīju viņus un turēju īkšķus par viņiem.”

”Aizvadot pasaules čempionātu Čehijā, tu īsti nevari nesekot čehiem, jo dzirdi un lasi, ko viņi stāsta. Paskatījos gan viņu, gan citu komandu spēles. Viņi labu kombināciju izveidoja starp NHL spēlētājiem un Čehijā spēlējošajiem hokejistiem. Bija daudz kritikas pirms pasaules čempionāta par spēlētāju izvēli, bet trenera izvēle attaisnojās,” uzsvēra pieredzējušais aizsargs.

Latvijas izlase šajā pasaules čempionātā izcīnīja devīto vietu. ”Nosēžoties emocijām un izvērtējot visu turnīru, ir labas sajūtas, jo tomēr no septiņām spēlēm četras uzvarējām,” atzina Freibergs. ”Jā, nesanāca tikt ceturtdaļfinālā, bet ir vidēji labas sajūtas. Čaļi cīnījās. Visi centāmies sasniegt labāko rezultātu. Šogad nesanāca, bet vienmēr ir nākamais gads.”

Pieredzējušais aizsargs šajā pasaules čempionātā septiņās spēlēs izcēlās ar vieniem gūtiem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli.

2025. gada pasaules čempionāts norisināsies Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā un Dānijas pilsētā Herningā. Tas notiks no 9. līdz 25. maijam.

PČ 2024 aktualitātes

Pasaules čempionāta jaunumi

Latvijas izlases jaunumi

Turnīra tabula

Spēļu kalendārs

Latvijas izlases intervijas

Latvijas izlases sastāvs

Autors: Rainers Rogs Avots: 900 sekundes

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)