Egle: Tāda līmeņa komandām nevar atļaut šādi izpausties

Latvijas izlases uzbrucējs Haralds Egle pēc zaudējuma Somijai sarunā ar ”Latvijas Televīziju” pauda sarūgtinājumu par piedzīvoto neveiksmi un uzsvēra, ka šī komandai esot bijusi ļoti laba mācība.

Hokejazinas.com” vakar jau ziņoja, ka Latvijas valstsvienība pārbaudes spēlē ar 2:3 piekāpās Somijas hokejistiem. Mājinieku labā abus vārtus guva uzbrucējs Haralds Egle, bet uzvarētāju sastāvā ar Hat-trick izcēlās aizsargs Olivers Kaski.

”Protams, pēc rezultāta spriežot, varēja būt labāk, bet, es domāju, ka mēs veicām ļoti lielus soļus [uz priekšu] kopš iepriekšējās spēles,” norādīja Latvijas izlases uzbrucējs. ”Tāpat jāturpina. Nav ko noliekt galvu. Esmu diezgan apmierināts.”

Egle laukumā devās, neskatoties uz veselības problēmām. ”Neesmu vienīgais tādā situācijā. Tāds ir mūsu darbs. Ja izlasē vajag spēlēt, tad spēlējam,” teica hokejists, kurš pauda prieku par atmosfēru tribīnēs. ”Fantastiski, fantastiski spēlēt mājās. Sen nebija spēlēts mājās pie šādām tribīnēm. Tāpēc arī mēs spēlējam.”

Latvijas izlase trešā perioda vidū vēl atradās vadībā ar 2:0, bet laika posmā no 52. līdz 56. minūtei ielaida trīs vārtus.

”Es neteiktu, ka somi baigi ieslēdza citus ātrumus. Trāpījās tas pirmais un uzreiz otrais [gols]. Tik meistarīgām komandām nevar dot tādu spēles lūzumu,” atzina Egle. ”Tāpēc arī tā [spēles] gaita ātri samainījās. Līdz tam mums viss bija kārtībā. Mēs sekojām treneru norādēm. Tāds ir hokejs. Tāda līmeņa komandām nevar atļaut šādi izpausties.”

Latvijas valstsvienība nākamās pārbaudes spēles aizvadīs vien 26. un 27. aprīlī, kad izbraukumā tiksies ar Šveices hokejistiem.

”Protams, [būs iespēja savest kārtībā] veselību un atskatīties uz šīs spēles momentiem. Mums ir divas nedēļas laika, lai apskatītos un izanalizētu [kļūdas]. No vienas puses, slikti, ka zaudējām, bet, no otras puses, šī bija ļoti laba mācība čempionātam,” piebilda uzbrucējs.