SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Daugaviņš: Gribam sagādāt līdzjutējiem neaizmirstamas emocijas un atmiņas

Latvijas hokeja izlases kapteinis Kaspars Daugaviņš intervijā pēc zaudējuma Kanādas valstsvienībai 2023. gada pasaules hokeja čempionāta pusfināla cīņā dalījās ar saviem komentāriem par spēli.

“Protams, spēlējām labi un drusciņ pietrūka, bet ātri jāaizmirst sāpīgo zaudējumu un jāgatavojas rītdienai. Par gala iznākumu tiešām nedomājām, mēs centāmies spēlēt maiņu pa maiņai,” atklāja Daugaviņš.

“Hokejs ir tāds sporta veids – paši redzējāt, no nulles leņķa neveiksmīgi trāpīja pa galvu un iekrita, tā spēle drusku salūza. Neko darīt, apzinājāmies, ka būs grūti, bet tagad visi džeki apzinās, ka rītdien jāatstāj pilnīgi viss, tiešām nav, ko taupīt un jāsagādā pēdējie svētki šajā sezonā Latvijā,” sprieda kapteinis.

“Tas ir tīrākais kanādiešu hokejs, kā jau teicu, lielu daļu spēles kontrolējām, pat nebija tā, ka kanādieši mūs iespieda, mēs uzbrukām vairāk. Protams, sāpīgi tie vairākumi, kur varējām dabūt divu golu pārsvaru, bet pēc kara visi gudri,” par asumiem un spēles gaitu izteicās uzbrucējs.

“Lai līdzjutēji turpina mūs atbalstīt, mēs to jūtam un ripas ceļā krītam viņu dēļ. Gribam sagādāt viņiem neaizmirstamas emocijas un atmiņas šeit, Tamperē,” fanus mudināja Daugaviņš.

Daugaviņš šajā turnīrā deviņās spēlēs izcēlies ar trim vārtu guvumiem un trīs rezultatīvām piespēlēm.

Spēle par bronzas medaļu paredzēta jau rīt plkst. 15:20, kur mūsu komanda spēlēs pret ASV un Vācijas mača zaudētāju.

2023. gada Pasaules hokeja čempionāta apakšgrupu turnīrs Tamperes “Nokia Arena” un “Arēna Rīga” norisinājās no 12. maija līdz 23. maijam. Rīga uzņēma arī divas ceturtdaļfināla spēles 25. maijā, bet divi ceturtdaļfināli, pusfināli un finālspēle paredzēti Tamperē.

Latvijai un Somijai čempionāta rīkošanas tiesības tika piešķirtas pēc Krievijas uzsāktās karadarbības Ukrainā. Pirms tam 2023. gada čempionāts tika plānots Sanktpēterburgā. Latvijā un Somijā plānotais turnīrs norisināsies no 12. maija līdz 28. maijam.

 

PČ aktualitātes

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: Sporta Studija

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)