Bukarti izsakās par spēlēšanu brāļu trio pārbaudes spēlē

Otrdien Daugavas ledus hallē Latvijas klubu izlases sastāvā laukumā devās visi trīs brāļi Bukarti – Roberts, Rihards un Rodžers. Brāļi spēlēja pirmajā uzbrucēju trijniekā.

Jau ziņojām, ka Latvijas klubu izlase ar rezultātu 3:2 (1:2, 0:0, 1:0, 1:0) papildlaikā apspēlēja Ukrainas valstsvienību.

Šī bija pirmā reize, kad visi trīs brāļi kopīgi piedalījās spēlē. Rihards izcēlās ar diviem vārtu guvumiem, bet Roberts atdeva rezultatīvu piespēli.

“Negaidīti pienāca tāds piedāvājums – uzspēlēt visiem brāļiem vienā maiņā. Kopā trenējušies neesam, taču saprašanos ātri vajadzētu atrast. Šosezon ar Rihardu esmu spēlējis vienā maiņā. Varbūt kaut kad vasarā, cepjot gaļu, par to pasapņojām. Nekad nezini, vai tāda iespēja kādreiz pienāks. Es vairāk uzaugu ar Rihardu, tāpēc Rodžers maz ir redzējis mani spēlējam. Kad es jau aizvadīju pirmo pasaules čempionātu [2011. gadā – Hokejazinas], Rodžeram bija tikai septiņi gadi,” stāsta Roberts.

“Skaidrs, ka tikai pārbaudes spēle. Mēs dzīvojam realitātē un ģimenē cenšamies neko neplānot uz priekšu. Katram ir sava loma, mēs ar Robertu esam izlases spēlētāji, kamēr Rodžeram vēl ir ko pierādīt un apliecināt. Viss, protams, atkarīgs no veselības, bet domāju, ka arī Rodžeram būs iespēja spēlēt Latvijas izlasē. Paldies augstākajiem spēkiem, kas ir devuši šādu iespēju. Protams, šis ir ļoti patīkams mirklis mūsu vecākiem. Nav liela spēle Arēnā Rīga vai pasaules čempionāts, taču mūsu ģimenes atmiņu kladītē tas būs patīkams notikums,” saka Rihards.

“Rihardam vairāk patīk man kaut ko pateikt, gan ko labāku, gan sliktāku. Roberts bišķi klusāks, bet tāpat ļoti patīkami. Es centos vienkārši spēlēt hokeju, nedomāt par to, vai kādreiz spēlēsim visi kopā. Protams, bez treniņiem grūti saspēlēties, kaut kur nedaudz nesapratāmies, bet beigās viss bija okei,” dalās emocijās jaunākais no brāļiem Rodžers.

“Tas ir superīgs notikums. Dēli savās komandās vienmēr bijuši vadošie spēlētāji,” izsakās hokejistu tēvs Ralfs Bukarts.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: LHF

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)