Latvijas klubu izlase papildlaikā pārspēj Ukrainas hokejistus

Šodien Latvijas klubu izlase Daugavas ledus hallē ar rezultātu 3:2 (1:2, 0:0, 1:0, 1:0) papildlaikā apspēlēja Ukrainas valstsvienību.

Mača devītajā minūtē Hlibs Krivošapkins atklāja rezultātu, izvirzot ukraiņus vadībā. Trīs minūtes vēlāk Vitālijs Ļaļka dubultoja pārsvaru, realizējot vairākumu. Perioda turpinājumā aizsargs Harijs Brants vienus vārtus atguva.

Otrās trešdaļas ievadā latvietis Kristaps Skrastiņš par klupināšanu saņēma piecu minūšu noraidījumu, taču lielo mazākumu Latvijas hokejisti spēja izturēt.

Sešarpus minūtes līdz spēles beigām Rihards Bukarts spēja panākt izlīdzinājumu. Viņš arī papildlaika sākumā atnesa uzvaru Latvijai.

Par labāko spēlētāju Latvijas rindās tika atzīts aizsargs Harijs Brants.

Latvijas vārtus sargāja Linards Feldbergs, taču Ukrainas vārtu drošība tika uzticēta Bogdanam Djačenko.

Jau rītdien, 17. aprīlī, abas valstsvienības tiksies atkārtoti. Mača sākums paredzēts plkst. 17.30.

Spēli apmeklēt Daugavas ledus hallē varēs bez maksas. Taču tiešraidē to rādīs “Latvijashokejs.tv” un Ukrainas Hokeja federācijas “YouTube” kanālā.