Ābols: Varam būt apmierināti ar darbu, bet ne rezultātu (VIDEO)

Latvijas hokeja izlases kapteinis Rodrigo Ābols pēc noslēdzošās Pasaules hokeja čempionāta grupu turnīra spēles ar Zviedrijas valstsvienību dalījās ar pārdomām par spēli un aizvadīto turnīru.

Rodrigo, šodien spēli bija obligāti jāuzvar, lai paliktu iespēja spēlēt ceturtdaļfinālā. Kā novērtē cīņassparu?

Domāju, ka varam būt apmierināti ar darbu, bet ne rezultātu. Mums bija iespējas gūt vārtus, bet mēs tās vienkārši nespējām izmantot. Pret tādu komandu kā Zviedrija jāizmanto visas iespējas, ko pretinieks dod.

Pirms turnīra zaudējāt vairākus svarīgus veterānus. Kādus soļus turnīra laikā spērusi jaunā komanda?

Šajā turnīrā jutu izaugsmi mums kā vienībai. Tur, kur mums pietrūka meistarības un labā snieguma, kompensējām ar smagu darbu un pašatdevi. Centāmies spēlēt ar visu sirdi. Domāju, ka parādījām to visa turnīra gaitā, jo īpaši, kad bijām iedzinējos pret Lielbritāniju, kā arī, kad spēlējām sarežģīto maču ar Austrijas izlasi. Mēs parādījām raksturu un augām kā komanda.

Kā jau ziņojām, Latvijas hokeja izlase šodien noslēdzošajā Pasaules hokeja čempionāta grupu turnīra mačā piekāpās Zviedrijas valstsvienībai ar rezultātu 0:1 (0:0, 0:1, 0:0) un zaudēja iespējas cīnīties ceturtdaļfinālā.

Rodrigo Ābols šosezon 47 mačos Zviedrijas augstākās hokeja līgas (SHL) kluba “Orebro” sastāvā guva 14 vārtus un atdeva 20 rezultatīvas piespēles, bet izslēgšanas spēlēs Ābolam astoņos mačos septiņi vārti un trīs piespēles. Latvijas izlases kapteinim šis nebija veiksmīgākais čempionāts, septiņās spēlēs hokejistam gūstot vienus vārtus un atdodot vienu rezultatīvu piespēli.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: IIHF