Ābols: Man vienmēr stāstīja, ka kanādieši ir lieli, stipri un vīrišķīgi

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Rodrigo Ābols intervijā pēc zaudējuma Kanādas valstsvienībai 2023. gada pasaules hokeja čempionāta pusfināla cīņā dalījās ar saviem komentāriem par spēli.

“Man liekas, ka spēlē nekas īsti nemainījās, viņi meta visu uz vārtiem un viens iekrita, tas mūs varbūt nedaudz arī salauza, kā arī individuālā meistarība, protams. Momenti bija, cīnījāmies, taču šoreiz mazliet pietrūka. Vēl ir viena spēle, lai pabeigtu sezonu ar ļoti labu garastāvokli,” sprieda Ābols.

“Periodu no perioda bija noteikti punkti, ko centāmies izpildīt, pirmos divus periodus to izdarījām, bet trešajā neizdevās. Tagad ir grūti spriest, jo tikko pusfinālā zaudējām. Nav ko ilgi bēdāties, rīt spēle un jācīnās par medaļu,” savu viedokli par spēles gaitu atklāja uzbrucējs.

“Man vienmēr stāstīja, ka kanādieši ir lieli, stipri un vīrišķīgi, bet šodien tā neizskatījās. Kaut kur viņi izprovocēja, kaut kur varbūt mēs pārdegām, bet tā varbūt viņi lauza spēles gaitu. Emocijas bronzas medaļas spēlei pietiks, skatītāji ir atbraukuši un mums jāsniedz prieks gan viņiem, gan sev,” uzskatīja hokejists.

Latvijas izlases kapteiņa asistents izrādīja neapmierinātību par galveno tiesnesi no ASV Šonu Makfārleinu. Jāatzīmē, ka viņš tiesāja vēl trīs Latvijas spēles šajā turnīrā.

“Teikšu godīgi, es būšu diezgan pārsteigts, ja amerikāņu tiesnesis tiesās kādreiz mūsu spēli. Neredzam no viņa nekādu cieņu jau divus gadus pēc kārtas,” neapmierināts Ābols.

Ābols šajā turnīrā deviņās spēlēs izcēlies ar pieciem vārtu guvumiem un divām rezultatīvām piespēlēm.

Spēle par bronzas medaļu paredzēta jau rīt plkst. 15:20, kur mūsu komanda spēlēs pret ASV un Vācijas mača zaudētāju.

2023. gada Pasaules hokeja čempionāta apakšgrupu turnīrs Tamperes “Nokia Arena” un “Arēna Rīga” norisinājās no 12. maija līdz 23. maijam. Rīga uzņēma arī divas ceturtdaļfināla spēles 25. maijā, bet divi ceturtdaļfināli, pusfināli un finālspēle paredzēti Tamperē.

Latvijai un Somijai čempionāta rīkošanas tiesības tika piešķirtas pēc Krievijas uzsāktās karadarbības Ukrainā. Pirms tam 2023. gada čempionāts tika plānots Sanktpēterburgā. Latvijā un Somijā plānotais turnīrs norisināsies no 12. maija līdz 28. maijam.

 

PČ aktualitātes

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: Sporta Studija

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)