Ženēvas “Servette” iekļūst Čempionu līgas finālā (VIDEO)

Čempionu hokeja līgas otrajā pusfināla sērijas mačā Raumas “Lukko” no Somijas ar rezultātu 2:3 (2:0, 0:2, 0:1) piekāpās Šveices čempioniem Ženēvas “Servette”.

“Servette” divu spēļu kopsummā uzvarēja ar rezultātu 5:4. Pirmo savstarpējo maču komandas noslēdza neizšķirti. Ženēvas komanda iekļūst finālā.

Pirmajā periodā Jakobs Stenkvists un Breidens Burks izvirzīja “Lukko” vadībā – 2:0. Otrajā trešdaļā “Servette” somu hokejisti Valteri Filpula un Sami Vatanens panāca izlīdzinājumu. Trešā perioda 5. minūtē Filpula guva savus otros vārtus spēlē, atnesot Ženēvas vienībai uzvaru.

“Lukko” vārtsargs Kristofers Gibsons atvairīja 25 no 28 metieniem, bet “Servette” vārtus sargājošais Jussi Olkinuora tika galā ar 17 no 19 metieniem.

“Servette” finālā spēlēs ar kādu no komandām, kuru pārstāv Latvijas hokejists – Mārtiņa Dzierkala pārstāvēto Šellefteo “AIK” vai Roberta Bukarta pārstāvēto Vitkovices “Ridera”.