Somijas komanda Čempionu līgas pusfinālā nospēlē neizšķirti ar Šveices čempioniem (VIDEO)

Čempionu hokeja līgas pirmajā pusfināla sērijas mačā Raumas “Lukko” no Somijas ar rezultātu 2:2 (0:1, 2:1, 0:0) nospēlēja neizšķirti ar Šveices čempioniem Ženēvas “Servette”.

Pirmā perioda devītajā minūtē Marko Miranda atklāja rezultātu pēc solo gājiena no laukuma vidus, izvirzot “Servette” vadībā.

Otrās trešdaļas ievadā Jūliuss Matila panāca izlīdzinājumu uz tablo. Divas minūtes vēlāk Gabriels Fonteins izvirzīja “Lukko” vadībā. Taču pēc vien divarpus minūtēm Džankarlo Šantons atgrieza neizšķirtu – 2:2.

“Servette” vārtsargs Juho Olkinuora tika galā ar 15 no 17 metieniem, taču “Lukko” vārtus sargāja Daniels Lebedefs, atvairot 19 no 21 metiena.

Komandas atkārtoti tiksies Somijas pilsētā Raumā 16. janvārī.

Sērijas uzvarētājs tiek noskaidrots pēc kopējā gūto vārtu skaita aizvadītās divās spēlēs. Ja rezultāts pēc divām spēlēm ir neizšķirts, tiek nozīmēta bullīšu sērija.

Jau ziņojām, ka otrā pāra spēlē Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Šellefteo “AIK” apspēlēja cita latvieša Roberta Bukarta pārstāvēto Vitkovices “Ridera”.