“Zemgale/LLU” noslēdz regulāro sezonu ar uzvaru (VIDEO)

Šovakar Somijas pēc spēka otrās līgas (Mestis) mačā Latvijas komanda HK “Zemgale/LLU” ar rezultātu 2:1 (1:0, 1:0, 0:1) mājās uzvarēja Kajānu “Hokki” vienību.

Pirmā perioda septītajā minūtē Ričards Bernhards vairākumā atklāja mača rezultātu, bet otrās trešdaļas 19. minūtē Harijs Brants vēlreiz realizēja skaitlisko pārsvaru un dubultoja jelgavnieku priekšrocību.

Trešā mača nogriežņa 15. minūtē Mikko Mati Pākola vienus vārtus atguva, taču “Zemgale/LLU” noturēja pārsvaru un izcīnīja uzvaru.

Ēriks Vītols atvairīja 47 no 48 “Hokki” metieniem, bet Patriks Koivisto tika galā ar 29 no 31 “Zemgale/LLU” raidījuma.

“Zemgale/LLU” ar 51 punktu 52 spēlēs atrodas 12. vietā Mestis, bet “Hokki” ar 59 punktiem 52 mačos ierindojas 11. pozīcijā līgā.

Šī bija noslēdzošā jelgavnieku spēle Mestis līgas regulārajā sezonā.