”Zemgale/LLU” atspēlējas 50. minūtē, taču piedzīvo vēl vienu zaudējumu Somijā (VIDEO)

Septīto zaudējumu pēc kārtas Somijas pēc spēka otrajā līgā (Mestis) šovakar piedzīvoja Latvijas klubs “Zemgale/LLU”, kas viesos ar 2:3 (1:1, 0:0, 2:1) piekāpās “KeuPa” hokejistiem.

Daniels Goršanovs septītajā minūtē izvirzīja jelgavniekus vadībā (1:0), bet pirmās trešdaļas turpinājumā Juso Heikila panāca izlīdzinājumu – 1:1. Savukārt otrā perioda ievadā Heikila, gūstot savus otros vārtus mačā, izvirzīja ”KeuPa” vadībā ar 2:1.

Pēdējās trešdaļas vidū Ričards Bernhards atjaunoja uz tablo līdzsvaru (2:2) un deva ”Zemgale/LLU” cerību, taču jelgavnieku prieki nebija ilgi. Pēc 71 sekundes japānis Kohei Sato atguva mājiniekiem minimālu pārsvaru un nodrošināja uzvaru – 3:2.

”Zemgale/LLU” ar 31 spēlē izcīnītiem 23 punktiem ieņem pēdējo vietu līgā, bet ”KeuPa” ar tikpat mačos iegūtiem 46 punktiem ierindojas desmitajā pozīcijā. Abas komandas jau rīt (pulksten 18:30) tiksies atkārtoti.

Autors: Rainers Rogs Avots: Mestis