“Zemgale/LBTU” nākamajai pretiniecei sausā uzvara, “Katowice” samet astoņas ripas

Kontinentālā kausa izcīņas trešās kārtas otrajā mačā sestdien uzvaras izcīnīja Astanas “Nomad” un “GKS Katowice”.

E grupas spēlē Astanas “Nomad” ar 2:0 (1:0, 1:0, 0:0) apspēlēja mājinieci Grenobles “Bruleurs De Loups”.

Pirmajā periodā Vjačeslavs Koļesņikovs vairākumā atklāja rezultātu, taču otrajā trešdaļā Eduards Šetle dubultoja pārsvaru, uzstādot gala rezultātu.

Dienas pirmajā E grupas spēlē Jelgavas “Zemgale/LBTU” piekāpās Lielbritānijas komandai Kārdifas “Devils” (2:5).

Pēc divām spēlēm “Nomad” ar sešiem punktiem ieņem 1. vietu. Pozīciju zemāk ar trīs punktiem atrodās “Devils”. 3. vietā ar trīs punktiem ir “Zemgale/LBTU”, taču tabulu noslēdz mājiniece bez izcīnītiem punktiem. Nākamajai kārtai kvalificēsies labākās divas komandas no katras grupas.

Rītdien, 19. novembrī jelgavnieki spēkosies ar “Nomad”, taču “Devils” ar “Bruleurs De Loups”.

Tikmēr F grupas spēlē Polijas komanda “GKS Katowice” ar 8:0 (5:0, 2:0, 1:0) sagrāva mājinieci Kortīnas “SGC Hafro”.

Četri Katovices komandas hokejisti tika pie trīs punktiem.

Dienas pirmajā F grupas spēlē latviešu Oskara Cibuļska un Andra Džeriņa pārstāvētā Hērningas “Blue Fox” pārspēja Budapeštas “Ferencvarosi Torna Club” (4:1).

Pēc diviem mačiem līdere ir “GKS Katowice” ar sešiem punktiem, kurai seko “SGC Hafro” un “Blue Fox” ar trīs punktiem. 4. vietā ierindojusies “Ferencvarosi Torna Club” bez punktiem.

Svētdien, turnīra pēdējā spēlē, plkst. 17:30 “Blue Fox” krustos nūjas ar Polijas komandu “GKS Katowice”, bet 21:30 Katovices komanda spēkosies ar mājinieci.