Cimermanis tiek nomainīts, “Zemgale/LBTU” ceļš uz finālu izšķirsies rīt

Latvijas čempionvienība “Zemgale/LBTU” šovakar Francijas pilsētā Grenoblē aizvadīja otro spēli Kontinentālā kausa izcīņas trešajā kārtā, tiekoties ar Lielbritānijas klubu Kārdifas “Devils”.

Uzvaru šajā spēlē ar rezultātu 5:2 izcīnīja “Devils” hokejisti. Par labāko spēlētāju jelgavnieku rindās atzina aizsargu Patriku Seili.

Pirmā perioda 8. minūtē “Devils” izmantoja vairākumu un atklāja rezultātu, bet pēc 30 sekundēm Artūrs Homjakovs panāca 1:1. 18. minūtē “Devils” guva otros vārtus, bet dažas sekundes pirms trešdaļas beigām vairakumā arī trešos – 3:1. Jāteic, ka pirmajās 20 minūtēs jelgavnieki nopelnīja četrus noraidījumus.

Otrajā periodā Kārdifas hokejisti pilnībā dominēja laukumā un palielināja pārsvaru, panākot 4:1, un pēc šiem vārtiem laukumā Riharda Cimermaņa vietā nāca Mariuss Bajaruns-Galejs.

Trešā perioda sākumā Gustavs Millers vairākumā rezultāta starpību samazināja, bet perioda vidū “Devils” atkal vairākumā panāca 5:2, kas bija arī pēdējie vārti šajā mačā.

Atgādināsim, ka vakar turnīra pirmajā dienā jelgavnieki ar 3:1 pārspēja laukuma saimniekus Grenobles “Les Brleurs De Loups”.