Polijas izlase Olimpiskās kvalifikācijas spēlē sagrauj Latvijas ziemeļu kaimiņus

Igaunijas hokeja izlase Polijas pilsētā Sosnovecā notiekošajā 2026. gada Olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīrā ar rezultātu 0:4 (0:0, 0:2, 0:2) kapitulēja mājiniecei Polijas izlasei.

28. minūtē Filips Komorskis atklāja mača rezultātu. Četras minūtes vēlāk Matežs Mihalskis dubultoja Polijas pārsvaru. Trešā perioda ievadā Dominiks Pašs panāca 3:0, taču pēdējā minūtē Jakubs Vanackis uzstādīja mača gala rezultātu.

Igaunijas vārtos stāvējušais Villems-Henriks Koitmā tika galā ar 29 no 33 metieniem un tika atzīts par igauņu labāko spēlētāju. Tikmēr Polijas vārtsargs Davids Zabolotnijs atvairīja 10 no 11 metieniem.

Bez Igaunijas un mājinieces Polijas grupā spēlē arī Ukrainas un Dienvidkorejas izlases. Trešās kārtas uzvarētāja saņems ceļazīmi uz kvalifikācijas finālposmu, kur tiks noskaidrota izlase, kas dosies uz 2026. gada Olimpiskajām spēlēm.

Rītdien, 9. februārī, Igaunija spēkosies ar Dienvidkoreju, taču Polija krustos nūjas ar Ukrainu.