“Mogo/RSU” Kontinentālajā kausā izlaiž pārsvaru no 3:0, bet izcīna uzvaru

Kontinentālā kausa izcīņas otrās kārtas otrajā mačā Rīgas “Mogo/RSU” šodien Rumānijas pilsētā Brašovā ar rezultātu 6:5 (2:0, 3:3, 1:2) apspēlēja Lietuvas komandu Elektrēnu “Energija”.

Mača 10. minūtē Gatis Sprukts atklāja rezultātu, bet trīs minūtes vēlāk Gints Meija dubultoja pārsvaru.

Otrajā trešdaļā notika pamatīgs vārtu birums. No sākuma Sprukts, gūstot savus otros vārtus, panāca 3:0. Nepilnu minūti vēlāk Vakaris Cižas vienus vārtus atguva, taču Kristaps Sotnieks un Reinis Lejnieks panāca 5:1. Trešdaļas izskaņā Karolis Krasiļņikovas un Kipras Grabļauskas samazināja rezultāta starpību.

Trešā perioda ievadā Tadas Kumeļausks realizēja vairākumu. Astotajā minūtē Paulius Gribausks spēja izlīdzināt spēles rezultātu.

Vien 20 sekundes līdz spēles beigām Kārlis Ozoliņš guva uzvaras nesošos vārtus.

“Mogo/RSU” vārtus pirmās 47 minūtes sargāja Arginto Milbergs, tiekot galā ar 22 no 27 metieniem, bet tad viņu nomainīja Henrijs Ančs, kurš atvairīja visus četrus metienus.

Ģirta Ankipāna vadītā komanda rītdien, 20. oktobrī, spēkosies ar Ungārijas komandu Budapeštas “Ferencvarosi Torna Club”.