Kanādieši Špenglera kausu sāk ar sauso uzvaru

Špenglera kausa izcīņā šovakar tika aizvadīta dienas otrā spēle, kurā tikās divas “Katīni” apakšgrupas komandas – Kanādas izlase un Gēteborgas “Frolunda”.

Uzvaru ar rezultātu 4:0 izcīnīja Kanādas izlase, kuras rindās sauso spēli aizvadīja vārtsargs Ārons Dels. Dels atvairīja visus 30 pretinieku metienus.

Spēles pirmajā periodā kanādieši ieguva divu vārtu pārsvaru, kad ar precīziem metieniem atzīmējās Tajs Smits un Džonatans Heizens, bet otrajā trešdaļā vēl pa vieniem vārtiem guva Korbans Naits un jau pieminētais Heizens.

Trešajā periodā vārti netika gūti, un kanādieši varēja svinēt pirmo uzvaru šī gada turnīrā.

Hokejaziņas jau vēstīja, ka dienas atklāšanas spēlē “Torriani” grupā Pardubices “Dynamo” ar 3:2 pagarinājumā pārspēja “Ambri-Piotta” hokejistus.

Trešdien turnīrā arī notiks divas spēles. Pirmajā mačā tiksies “Ambri-Piotta” un Kuopio “Kalpa”, savukārt dienas otrajā spēlē HC “Davos” un Gēteborgas “Frolunda”.