Špenglera kausa atklāšanas spēle noslēdzas pagarinājumā

Šodien ar spēli starp “Ambri-Piotta” un Pardubices “Dynamo” komandu dueli sākās tradicionālā Špenglera kausa izcīņa hokejā, kas norisinās 95. reizi.

“Torriani” grupas pirmajā mačā uzvaru ar rezultātu 3:2 pagarinājumā izcīnīja Pardubices “Dynamo”.

Mača rezultātu jau pirmās trešdaļas sākumā atklāja “Ambri-Piotta” uzbrucējs Alekss Formentons, bet perioda vidū viņš guva otros vārtus, panākot 2:0. Otrajā trešdaļā tika gūti vieni vārti, kad precīzs bija “Dynamo” uzbrucējs Matejs Paulovičs.

Trešajā periodā Tomašs Zohorna panāca 2:2, bet, lai noskaidrotu uzvarētāju, bija nepieciešams papildlaiks, kurā uzvaru ar sekmīgu metienu pretubzrukumā Pardubices klubam atnesa Lukašs Sedlaks.

Dienas otrajā spēlē savā starpā tiksies “Katīni” grupas vienības Gēteborgas “Frolunda” un Kanādas izlase.

Atgādināsim, ka pērn Špenglera kausā triumfēja “Ambri-Piotta”, kas finālā ar 3:2 pēcspēles metienu sērijā pārspēja Prāgas “Sparta” no Čehijas.