Čehi Cīrihē sarūgtina mājiniekus

Šodien Cīrihē “Swiss Ice Hockey Games” posma ietvaros norisinājās dienas otrā spēle starp Šveices un Čehijas hokeja izlasēm.

Uzvaru pagarinājumā ar rezultātu 3:2 izcīnīja Čehijas valstsvienība.

Spēlē pirmie rezultātu atklāja čehi, kad Jakubs Ričlovskis otrajā periodā panāca 1:0, bet Dāvids Tomašeks nedaudz vēlāk palielināja pārsvaru (2:0).

Trešā perioda sākumā divu minūšu laikā mājiniekiem izdevās atspēlēties. Vispirms Tailers Mojs guva pirmos vārtus Šveices izlasē, bet pēc brīža otros Tristans Šervejs.

Pagarinājumā uzvaru čehiem atnesa Prāgas “Sparta” komandas uzbrucējs Mihals Kempnijs.

Jau ziņojām, ka dienas pirmajā spēlē zviedri ar 3:2 pārspēja somus.

Pēc divām aizvadītām spēļu dienām līderi ar sešiem punktiem ir zviedri, otrie ar pieciem punktiem ir čehi, trešie ar vienu punktu ir šveicieši, bet Somijas izlase bez punktiem ieņem ceturto vietu.