Brīnums tomēr nenotiek – “Energija” zaudējums atstāj “Mogo/RSU” bez ceļazīmes uz 3. posmu

Kontinentālā kausa izcīņas D grupas otrās kārtas trešajā mačā Rumānijas pilsētā Brašovā šodien mājiniece “Corona” ar 6:3 pieveica Lietuvas komandu Elektrēnu “Energija”.

Šī uzvara ļauj “Corona” kvalificēties trešajai kārtai.

Rezultātu 20. minūtē atklāja Jevgēņijs Skačkovs, realizējot vairākumu. Turpmākajās 20 minūtēs Brašovas komandas labā guva Sems Džons un Radims Valčars, bet “Energija” sastāvā izcēlās Benass Belicenka.

Trešajā periodā Paulijs Rumševičs spēja vienus vārtus gūt, bet “Corona” iemeta trīs ripas elektrēniešu vārtos. Vienu minūti līdz beigām Dominikas Skadausks samazināja rezultāta starpību līdz trīs vārtiem, bet lietuvieši izlīdzinājumu panākt nespēja.

Atgādinām, ka dienas pirmajā spēlē Rīgas “Mogo/RSU” pieveica Ungārijas komandu Budapeštas “Ferencvarosi Torna Club”. Lai rīdzinieki tiktu 3. kārtā, “Energija” vajadzēja atņemt vismaz vienu punktu mājiniecei.

“Energija” vārtsargs Arkādijs Grigaravičs-Reizins tika galā ar 37 no 43 metieniem, bet “Corona” vārtu vīrs Zoltans Toke atvairīja 41 no 44 raidījumiem.

Pēc aizvadītām trīs spēlēm “Corona” ar septiņiem punktiem un trīs uzvarām ieņēma 1. vietu, “Mogo/RSU” ar divām uzvarām un septiņiem punktiem palika otrie, Budapeštas komanda ar četriem punktiem ieņema 3. vietu, bet kā pēdējie tabulu noslēdz “Energija” – bez iegūtiem punktiem.

“Corona” trešajā kārtā – F grupā – cīnīsies ar Ālborgas “Pirates” (Dānija), Grenobles “Les Brûleurs de Loups” (Francija) un GKS “Katowice” (Polija). Turnīrs no 15. līdz 17. novembrim norisināsies Dānijas pilsētā Ālborgā.