Somiem svarīga uzvara un saglabātas izredzes uz 1/4 finālu (VIDEO)

Šovakar pasaules čempionātā hokejā Prāgā spēli A apakšgrupā aizvadīja divas izlases – Somija un Dānija.

Uzvaru ar rezultātu 3:1 izcīnīja Somijas izlase. Aizvadītajā mačā visi vārti tika gūti trešajā periodā.

Pirmajos divos periodos abas izlases neguva vārtus un mača uzvarētāja liktenis izšķīrās trešajā trešdaļā.

Vispirms Hanness Bjorninens guva pirmos vārtus, panākot 1:0 Somijas labā, bet Rasmuss Rissanens pēc neilga laika panāca 2:0. 19. minūtē Aleksandrs Trū guva pirmos vārtus Dānijas izlases rindās, bet pēc dažām sekundēm Pekka Jormakka trešo ripu raidīja jau tukšos vārtos.

Līdz ar uzvaru Somijas hokejisti saglabā izredzes iekļūt 1/4 finālā. Somi ar 10 punktiem ieņem 4. vietu apakšgrupā, savukārt 5. vietā ar septiņiem punktiem ir Austrija. Somiem apakšgrupā palikusi viena spēle ar Šveices izlasi, savukārt, austriešiem apakšgrupā vēl atlikusi spēle ar Lielbritāniju.