“Utah HC” nāk klajā ar komandas formām un logo nākamajai sezonai (FOTO)

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda “Utah HC” nākusi klajā ar komandas krāsām, logo un formas krekliem nākamajai sezonai.

Kluba krāsas būs gaiši zila, balta un melna, bet gan logo, gan formastērpi būs pavisam vienkārši – vien štata nosaukums “UTAH” priekšējā logo vietā, kā arī melni un balti krekli attiecīgi mājās un izbraukumā.

Šāds noformējums gan būs redzams vien nākamsezon. Sākot ar 2025./2026. gada sezonu klubs iegūs pastāvīgu nosaukumu, logo un identitāti.

Šobrīd visiem hokeja faniem ir iespējams palīdzēt klubam izvēlēties jauno nosaukumu, kas būs viens no šiem: “Utah HC”, Jūtas “Blizzard”, Jūtas “Mammoth”, Jūtas “Yeti”, Jūtas “Outlaws”, vai Jūtas “Venom”.

Savu balsi iespējams atdot šeit.

Pirmajā balsošanas kārtā piedalījās 520 tūkstoši cilvēku, kā rezultātā tika noskaidroti šie seši varianti. Balsot par tiem iespējams līdz 20. jūnijam.

Iepriekš “Hokejazinas.com” vēstīja, ka Arizonas “Coyotes” komanda finansiālo problēmu un arēnas situācijas dēļ pārdota Raienam Smitam, kā rezultātā klubs pārcēlies uz Jūtas štata pilsētu Soltleikstitiju.

Smitam pieder uzņēmums “Smith Entertainment Group”. Šī uzņēmuma rīcībā atrodas Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienība Jūtas “Jazz”.

Šosezon “Coyotes” 82 spēlēs nopelnīja 77 punktus un ierindojās 13. vietā Rietumu konferencē.

"Utah HC", hokejazinas.com

"Utah HC", hokejazinas.com
“Utah HC” logo un formastērpi | Foto: “Utah HC”

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: Utah HC

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)