TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Krastenbergs atklāj “Dukla” izvēli, uzbrucējam nebija daudz variantu

Renārs Krastenbergs, hokejazinas.com

Renārs Krastenbergs | Foto: Jonathan Vallat, rtn.ch

“Mihalovčes “Dukla” interesi par mani izrādīja jau aizvadītajā vasarā,” tā par jauno mājvietu sarunā ar Hokejaziņām saka Latvijas izlases uzbrucējs Renārs Krastenbergs.

Hokejaziņas jau vēstīja, ka jūnija sākumā Renārs Krastenbergs parakstīja viena gada līgumu ar Slovākijas Ekstralīgas vienību Mihalovčes “Dukla”. Uzbrucējam šī būs pirmā pieredze Slovākijas klubu hokejā.

“Uz Slovākiju došos jūlija beigās, jo 1. augustā sāksies pirmssezonas nometne. Grafiks vēl nav atsūtīts. Ar “Dukla” pārstāvjiem runāju jau aizvadītajā vasarā, kad viņi izrādīja par mani interesi, un šogad pirms pasaules čempionāta atkal notika sarunas. Līgumu parakstīju pēc čempionāta, un droši vien palīdzēja arī Kasapra Daugaviņa faktors, jo viņš arī spēlē šajā klubā.

Jāatzīst, ka daudz piedāvājumu šajā vasarā nebija. Bija neliela interese no Austrijas un vēl dažām vietām, taču tie nebija reāli līguma piedāvājumi. “Dukla” par mani izrādīja vislielāko interesi, un vēlos spēlēt komandā, kas mani gaida. Mihalovčes klubs ir viena no TOP vienībām Slovākijā. Daugaviņš atzinīgus vārdus teica par somu speciālistu, kurš vada komandu, tāpat arī aprunājos ar Kristoferu Binduli, kurš pērn šeit spēlēja. Ceru, ka aizvadīsim labu sezonu un izdosies pacīnīties par augstām vietām, ” sacīja uzbrucējs.

Renārs Krastenbergs pērn septembrī pievienojās Šveices pēc spēka 2. līgas (SL) komandai “La Chaux-De-Fonds”, kuras rindās 11 spēlēs sakrāja 12 punktus (6+6). Lašodefonas klubs uzbrucēju no sastāva atbrīvoja novembra sākumā, pēc tam, kad ierindā atgriezās vairāki pamatsastāva spēlētāji. Klubs sacīja, ka savās rindās nevar atļauties turēt pārāk daudz ārzemju hokejistus.

Uzbrucējs vēlāk pievienojās Grācas komandai Austrijas augstākajā līgā, kuras rindās aizvadīja 30 spēles, gūstot 13 vārtus un atdodot deviņas rezultatīvas piespēles. Grācas komanda regulāro sezonu noslēdza pēdējā vietā. Uzbrucējs atzīst, ka sezonas otrā puse bija emocionāli nepatīkama.

“Pirmo reizi man karjerā sanāca piedzīvot tik daudz zaudējumu un nejutu gandarījumu doties uz halli, jo zināju, ka iespēju uzvarēt ir maz. Kad ierados Grācā, komanda tobrīd cīnījās par vietu izslēgšanas spēlēs, taču, kad kļuva skaidrs, ka mēs tajās netiksim, pēdējie desmit mači tika aizvadīti bez jebkāda gandarījuma. Negribu to vairs pieredzēt,” piebilda hokejists.

 

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)