Čehija atspēlē divu vārtu deficītu, taču papildlaikā piekāpjas Kanādai (VIDEO)

Šodien 2024. gada pasaules hokeja čempionāta A grupas spēlē mājiniece Čehija ar rezultātu 3:4 (0:0, 0:0, 3:3, 0:1) pagarinājumā piekāpās Kanādas valstsvienībai.

Pirmās divas trešdaļas rezultāts turējās pa nullēm.

Spēles 42. minūtē kanādietis Dilans Kozenss atklāja rezultātu ar spēcīgu raidījumu no iemetienu apļa. Astoņas minūtes vēlāk Dominiks Kubāliks panāca neizšķirtu. Pēc īsa brīža Kanāda guva divus vārtus četrās minūtēs, pateicoties Dosona Mērsera un Brendona Heigela vārtiem izvirzoties vadībā 3:1.

Trīs minūtes līdz beigām Ondrejs Palāts vienus vārtus atguva, taču čehu kapteinis Romāns Červenka 75 sekundes vēlāk panāca izlīdzinājumu.

Papildlaika trešajā minūtē Pjērs Lūks Dubuā atstāja Kanādu mazākumā, taču 25 sekundes vēlāk Kozenss guva uzvaras vārtus.

Kanādas vārtus sargāja Džordans Biningtons, tiekot galā ar 19 no 22 metieniem, taču Čehijas vārtu drošība tika uzticēta Lukāšam Dostālam, kurš atvairīja 22 no 26 metieniem.

A grupas turnīra tabulā Kanāda ar 19 punktiem septiņās spēlēs nodrošinājusi 1. vietu, bet Čehija ar 16 punktiem ierindojas pozīciju zemāk.

Šovakar plānota vēl spēle starp Somijas un Šveices izlasēm, kurā var mainīties Čehijas vieta tabulā.