Šilovs lielisks, Millers pēdējā minūtē gūst vārtus, “Canucks” nonāk uzvaras attālumā no konferences fināla (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas ceturtdaļfināla kārtas piektajā mačā Latvijas izlases hokejistu Teodora Bļugera un Artūra Šilova pārstāvētā Vankūveras “Canucks” komanda ar rezultātu 3:2 (1:2, 1:0, 1:0) mājās apspēlēja Edmontonas “Oilers” vienību.

Bļugers šajā spēlē 15 minūtēs un 28 sekundēs vienreiz meta pa pretinieku vārtiem, uzvarēja 36,4% iemetienu, kā arī no laukuma nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Pirmā perioda piektajā minūtē spēles rezultātu atklāja “Oilers” uzbrucējs Evanders Keins, bet 18. minūtē Kārsons Sūsijs panāca izlīdzinājumu.

Vien 23 sekundes pēc Sūsija vārtiem Matiass Janmarks vēlreiz deva priekšrocību “Oilers”, taču otrās trešdaļas sestajā minūtē Fils DiDžusepe izlīdzināja spēles rezultātu.

Rezultāts palika nemainīgs līdz spēles pēdējai minūtei – 32 sekundes pirms pamatlaika beigām Džei Tī Millers guva uzvaras vārtus “Canucks” rindās.

Artūrs Šilovs atvairīja 21 no 23 “Oilers” metieniem, bet Kelvins Pikards tika galā ar 32 no 35 “Canucks” raidījumiem.

Bļugers regulārajā sezonā 68 spēlēs guva sešus vārtus un atdeva 22 rezultatīvas piespēles, kam 11 izslēgšanas cīņās viņš pievienojis divas rezultatīvas piespēles

Šilovs NHL regulārajā čempionātā šosezon aizvadīja četrus mačus, izcīnīja trīs uzvaras, atvairīja 88,1% pretinieku metienu un vidēji spēlē ielaida 2,47 ripas.

Astoņās Play-off spēlēs Šilovs izcīnījis piecas uzvaras, ticis galā ar 90,7% pretinieku raidījumu un vidēji mačā ielaidis 2,63 ripas.

AHL vārtsargs 34 cīņās ar Abotsfordas “Canucks” vienību izcīnīja 15 uzvaras, tika galā ar 90,7% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaida 2,74 vārtus.

“Canucks” šobrīd atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 3-2

Nākamā spēle sērijā norisināsies 19. maijā plkst. 5:00 pēc Latvijas laika Edmontonā.

05 NHL Shield.svg 2024. gada Stenlija kausa izcīņa

SPĒLES APSKATSCarolina Hurricanes.svg Karolīnas “Hurricanes” – New York Rangers.svg Ņujorkas “Rangers” | 3:5 (2-4 sērijā*)

SPĒLES APSKATS | Vancouver Canucks logo.svg Vankūveras “Canucks”Logo Edmonton Oilers.svg Edmontonas “Oilers” | 3:2 (3-2sērijā)